Jump to content
IGNORED

11.7.


SleeperSleep

Recommended Posts

  • 10 months later...
  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    14

  • dillinger

    13

  • Indy

    10

  • SleeperSleep

    9

6,006 identifikovanih do sada, 2,306 i danas medju 'nestalima'beba rodjena i umrla u un bazi u potocarima 12.jula. na nadgrobnom spomeniku pise 'novorodjence muhic'srb_zps8169d4be.jpgBosnia_Srebrenica_JPEG-0df3b_t607_zpsda7ad363.jpgfadilafadila_zps4ef6b6e8.jpg

Link to comment
fino. u kom minutu?
nisam obratio paznju, stvarno. nisu dali nikakav komentar, samo paket koji su ocito preuzele sve televizije. jedino relativizatorsko baljezganje je bilo u saopstenju skupstine, ali njega su svakako morali preneti. Edited by ikar
Link to comment

danima citam komentare na vesti na b92 koje se ticu srebrenice.ili raste broj idiota sa pristupom internetu ili se javno mnenje u srbiji potpuno okrece u pravcu negacije, pa cak i podsmevanja zrtvama.potpuno zastrasujuce.

Edited by ikar
Link to comment
danima citam komentare na vesti na b92 koje se ticu srebrenice.ili raste broj idiota sa pristupom internetu ili se javno mnenje u srbiji potpuno okrece u pravcu negacije, pa cak i podsmevanja zrtvama.potpuno zastrasujuce.
Opet tonemo u poricanje, primetno je to. Štampani mediji su, izuzev Politike čini mi se, potpuno ignorisali komemoraciju.I oni mali pomak načinjen nakon 2005. je nestao.
Link to comment

Došao sam da primetim isto. Jako tužno, užasno. Ne znam gde je nestalo barem osnovno ljudsko saosećanje, ne bih mogao da zamislim da mi nešto od toga što spodobe pišu uopšte priđe razumu. Jebem ti.Edit: Plašim se kako tek izgledaju neodobreni komentari

Edited by giuseppe
Link to comment
  • 11 months later...

eto sve je rešeno  :fantom:

 

Суд: Холандија одговорна за Сребреницу

 

среда, 16. јул 2014, 11:35 -> 20:46

 

Окружни суд у Хагу донео је пресуду да је држава Холандија одговорна за смрт више од 300 људи у Сребреници 1995. године, преноси Танјуг.

 

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0/1650260/%D0%A1%D1%83%D0%B4%3A+%D0%A5%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%98%D0%B0+%D0%BE%D0%B4%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%A1%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%83+.html

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...