Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Argentina Utd :fantom: I bilo bi fino pomenuti proslogodisnjeg pobednika, te pobednike svih dosadasnjih H2H sezona ako postoji evidencija. Predlazem i da sampion dobije honor da nosi neki bedz u uglu avatara tokom cele iduce sezone kao aktuelni prvak (tipa Prem Liga pozlacenog znaka koji sampioni nose na rukavu)...
Proslogodisnji pobednik je imao 15 bodova prednosti... :) Ako zafali neko mesto, izbacite Fei-a... :P
Link to comment

110%Sramim se priznati ali prošle godine sam digao ruke negde u novembru, kad sam propustio par kola zbog zbog nekih obaveza pa se smorio. :blush: To mi je jedini put od kad igram fantazije da nisam završio ko čovek, i nema teorije da mi se ponovi ove godine...ali ako mislite da me treba jebati za kaznu turite me slobodno u taj championship. (i onako sam izgleda u manjini što se tiče vantaziranja - meni uvek classic prioritet)

Link to comment
Ako zafali neko mesto, izbacite Fei-a... :P
Sta si bre dobio? Borbu za drugo mesto?
Titulu mulče™ :lol: posto smo tebe diskvalifikovali.
Fantasy banter je pocheo, samo je pitanje vremena kada ce PPP Liga 12/13 dobiti svoj Cuntgate... tongue.gif
Link to comment

Karton CityProsle godine sam izbacen iz h2h na kvarno, jer je upalo previse ljudi, ja to nisam video pa sam propustio da udjem i u drugu ligu i na kraju zavrsio u onoj sa play-offom gde sam, uprkos svemu, ostvario zapazen rezultat :D. Ove godine hocu da igram ligu o kojoj se pise na forumu, dakle prvu angry.gif .

Link to comment

e jebem vam fantasy, moram zbog njega da napustam zauvijek. tim spark, ako ove godine ne budem u prvoj h2h ligi (ne budem nikad tu kad su prijave), krecem u teroristicke napade.

Link to comment

1. Feinduno / Miami Heat (20, nikako plej of)2. Moća / Trotters Inc3. ducca / Argentina Utd (20, nikako plej of)4. Hobbit slayer / Ultimo Beer Centre (da se seče na 20 na pola sezone + zainteresovan za draft)5. pantelia (bar championshippp)6. Праслин / ФК Белодугмекатарина (да се сече на 20 на пола сезоне; претпрошле године покренуо прву ппп х2х лигу, прошле године избачен као прекобројан из х2х; актуелни шампион ППП класик лиге, жели у PPPremiership)7. copkillah 8. LeBron / Banjica Boys9. Sam Spade / Petoletka10. Zoki82 / Čuvari tradicije (igra već 4 ili 5 sezona, želi da debituje u ppp h2h)11. DrZoidberg / Morževi Junajted (h2h championshippp prošle godine, gornja polovina tabele, samo 1 kolo nenamešten tim; može i u championshippp, može da se seče na pola kada dođe pola)12. Weenie Pooh / Weenie Poohs (20, nikako plej of ili bilo kakve komplikacije)13. monstrum / djubretari14. tsva / Zigini15. Baba Ji / FK Pastir16. bob loblaw / 110% (prošle godine digao ruke u novembru, može ako mora na kaznu u championshippp, bitniji mu classic)17. cartman / United City FC (nije više student pa misli da će imati više vremena)18. ExicPL / Karton City (izbacen iz prve dve h2h lige kao prekobrojan, u onoj sa plej ofom ostvario zapažen rezultat; hoće u PPPremiership)19. Timmy / Spark (vratio se iz Indijane zbog fantazija :Hail: , preti borbom za slobodu ako ne uđe u h2h PPPremiership)20. Mercuzzio / Buljarica Brothers Ово је за пар сати данас, а сигурно ће да се јаве и Buljarica Brothers, 25_maj, Red Gang, Bosanska zmijuga, Tutanj City, Me-High-Lo, Brad's ProVisions, Lionheart, Obrenovac Utd, Terrible Muriel... да набројим само првих десетак са Класика, а где су остали са прошлогодишњег х2х.Не знам по ком основу ће све ово у старту да се сече а да се нико не наљути и не увреди. Уписујте се даље на овај списак, напишите и за коју сте опцију па ћемо за пар недеља - ако се не договоримо до тада - да бројимо гласове.edit: Додао Буљарицу.

Edited by Праслин
Link to comment
djubretari
:lol: Ziv je!
Ago gdje je Tolaa?
Evo me, ne propustam ja ovo. Samo nisam sigurna da ce mi Praslin dati da se igram, vec godinu dana (nekad i vise puta dnevno) ponavlja kako je izbacen iz H2H lige (by me) i nikad mi to nece oprostiti. :lol:

Prasline, sajt je bio sjeban, pa nije "zapamtio" da sam stavila limit na 20 ekipa. Nije trebalo ni da te pusti da udjes, vec da poljubis zakljucana vrata. :P :) Posle toga je otvorena jos jedna H2H liga, ne znam sto nisi usao u nju.

MisirkeJa sam za 20 timova u H2H, standardna liga od 38 kola. Podelimo se u 2 lige na kakav god hocete nacin, mozemo i da zrebamo ko ce u koju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...