Jump to content
teacher

Olimpijski raspored dešavanja

Recommended Posts

renne

tako je

freakns

nije bas tako, imas 2 sata da gledas, pa onda 12 sati zatvoren feed... i kada ga startujes, 2 sata ti se racuna gledao ili ne gledao

teacher
nije bas tako, imas 2 sata da gledas, pa onda 12 sati zatvoren feed... i kada ga startujes, 2 sata ti se racuna gledao ili ne gledao
odakle ti ovo za 12 zatvoren feed? 2h gledaš, pa se feed zatvori, pritisneš play i gledaš opet.

freakns
odakle ti ovo za 12 zatvoren feed? 2h gledaš, pa se feed zatvori, pritisneš play i gledaš opet.
nemam pojma, meni je bio blokiran i kada sam pritisnuo play... inace, preporucujem gledanje u chromeu, posto mi pukne adobe svaki put kada pokusam prebaciti feed

teacher
Live coverage from the EBU. If you want to REWIND the LIVE action just scroll back the play head with your mouse and watch again! This live stream will stop after 120 minutes. Click PLAY to continue watching.
stvarno ne znam odakle si izvukao ovih 12h.

zoki

Evo sad mi je pukao feed posle 2h, pritisneš play i teraš dalje, nema čekanja... :fantom:

freakns
stvarno ne znam odakle si izvukao ovih 12h.
zato sto sam juce gledao otvaranje na feedu, i nakon 2 sata morao da predjem na BBC strem jer mi je puklo i kada sam pritisnuo play rece feed will continue in i poce da odbrojava 12h

Tinman
Ovaj..., a sta stisnem? :blush:
To je samo link sa informacijama na kom "kanalu" ide koji prenos a ovo je link sa opcijama za stiskanje:)

teacher
jel moze negde da se vidi raspored?
zezaš mali, a?

Кристофер Лумумбо
hvala, nisam video.

ToniAdams

upravo ide fenomenalan dzudo

Čutura

samo da prijavim da je bbc-jev strim u hd-u nesto najfenomenalnije sto sam do sada koristio :Hail: