Jump to content
Filipenko

Finale

Recommended Posts

Krampa
kramponije, ja mislim da je busquets poslednji put u protivnicki sesnaesterac usao, a da nije bio prekid u pitanju, 2003.
u pravu si. aktivan je iz prekida i kornera, mada ima talenat da padne dobro i ne samo da padne nego da se razboli u padu :D Edited by Krampa

Frank Pembleton

Sto kaze germanska grana familije "Znaci cigansko finale!" Ako vec moram onda za italijane...

porucnik vasic

Какво уживање јуче. Балотели један од оних неконтролисаних (лудака) генија што су играли лопте у временима када су телевизори били црно-бели. Касано тек нешто мало другачији. Пирло и Де Роси уживање у сваком потезу. Тактички Италија зрела, одрадила Немачку као сељак ладно пиво испред задруге у јунско поподне после њиве. Ја се само надам да ће бата Ђора II да се зезне и постави Тореса у екипу. Заслужио је момак после свега што је у последњих пар година у својој каријери доживео.

radisa
Ја се само надам да ће бата Ђора II да се зезне и постави Тореса у екипу. Заслужио је момак после свега што је у последњих пар година у својој каријери доживео.
Bata Đora II će rutinski da igra 4-6-0 od početka, a onda će, bez obzira na rezultat, da ubaci nekog random špica 15 minuta pred kraj... Možda i Toresa...Oni će izaći na teren sa idejom da Barcelonišu™ i to je to... Neće oni ništa menjati, nema šanse... jak presig, držanje lopte, pa ako ga uguraju, eto, to je to, ako ne, penali...Nekako, prvi put posle jako dugo vremena, stvarno nemam za koga da navijeam, Italijani su mi malo bliži srcu, ali samo zato što su Španci jako daleko od istog...Probaću samo da uživam u utakmici, ako ne bude baš preveliki smor...

gervasius twinkleminkleson

Mene bash zanima hoce li se Prandelli vratiti na 3-5-2. U prvoj tekmi sa Spanijom je odlicno funkcionisalo.Vjerujem da ce Del Bosque opet igrati bez klasicnog spica, ali manje vise to - Pedro mu mora igrati. Ali nadam se da nece.

maheem
Какво уживање јуче. Балотели један од оних неконтролисаних (лудака) генија што су играли лопте у временима када су телевизори били црно-бели. Касано тек нешто мало другачији. Пирло и Де Роси уживање у сваком потезу. Тактички Италија зрела, одрадила Немачку као сељак ладно пиво испред задруге у јунско поподне после њиве. Ја се само надам да ће бата Ђора II да се зезне и постави Тореса у екипу. Заслужио је момак после свега што је у последњих пар година у својој каријери доживео.
lep post. slažem se za Toresa.idem da pogledam highlights od sinoć a možda i reprizu negde uhvatim.zašto je polufinalni topik zaključan rano ujutro posle utakmice? ko je stavio katanac?sent from planet Saturn

Ivo Petović

Sjajna predstava Italije sinoć, Žabari pucaju od samopouzdanja. Kompletna romb četvorka je bila fenomenalna, ali je De Rosi izdominirao kao retko ko retko kad...Osvajaju oni ovo. Po prvi put navijam za njih. A i što moćno zvuči njihova himna kad je svi onako zdušno pevaju.

SleeperSleep

italijanska himna je apsolutno najbolja kad je majstori pevaju.finale, inace, nikako ne moze biti smor. i njihova prva tekma je bila odlicna, ova ce biti jos bolja.odlicna je italija ali ce spanija uzeti bey vecih teskoca.

Venom
finale, inace, nikako ne moze biti smor.
Kad to kaze navijac Zvezde, jasno je da nije ozbiljan.

Idioteque

Portugal je pokazao kako (jedino) može da se igra protiv pimplera. Italija će to isto da uradi još bolje i osvojiće titulu.

Joe D

Spanci igraju kurton od fudbala celo prvenstvo i nadam se da Italija dobija ovo, mada mislim da ce biti 1-0 za Spance.

MaryPoppins
jebaće ih španci ružno u italijansko ružno dupe
+1mada, me malo plaši što italijani igraju ko nikad u životu. kidaju na loptu ko gladni mandrili, ne valjaju se po terenu, jedu malu decu. ako ovi krenu da barselonišu, što reko radiša, neće se majka espanja leba najesti u ovom finalu. Edited by MaryPoppins

gervasius twinkleminkleson
Sjajna predstava Italije sinoć, Žabari pucaju od samopouzdanja. Kompletna romb četvorka je bila fenomenalna, ali je De Rosi izdominirao kao retko ko retko kad...Osvajaju oni ovo. Po prvi put navijam za njih. A i što moćno zvuči njihova himna kad je svi onako zdušno pevaju.
Skoro sve potpisujem. Jedino ne da oni osvajaju jer mislim da su Spanci i dalje favoriti. Iako mislim da su Italijani dosta blizi tome nego sto mozda mnogi misle. Znao sam i prije prvenstva [a mislim da sam to i rekao] da ce igrati lijep, vjerovatno i najljepsi fudbal na prvenstvu, ali nisam ocekivao da ce imati i rezultate. Mislio sam i da ce Englezi proci dalje, jer su onoliko srecni, na kraju je bilo blizu. Mislio sam iskreno i da ce Njemci proc, nije bilo nikakav reverse jinks ili sta god. I dalje mislim da su Njemci pojedinacno jachi, mada takodje mislim i da su ih mnogi precjenili kad su ih stavili iznad Spanaca. No, htjedoh reci, mislim da su Italijani sad puni samopouzdanja, nece se sigurno uplasiti od Spanije, a i bolje igraju. Jedino sto je Spanija toliko kvalitetna da i kad igra slabije [a ovo prvenstvo igra slabije] i dalje je favorit protiv svakoga.

Ivo Petović

Ja bih samo dodao da, makar kako ja to vidim, postoje debele razlike između Španije i Barselone, po pitanju relativnog kvaliteta i dominacije. Da je sličan, takoreći isti, način loptanja - jeste, uz dominaciju posedom, ali Barselona je kudikamo opasnija i efikasnija, iz prostog razloga što imaju daleko najboljeg fudbalera na svetu, koji sam rešava situacije u rasponu 1 na 1 do 1 na 3 i kreira nešto. Španija to nema, tj. u varijanti bez špiceva nedostaje im malo brzine u napadu i to se itekako osetilo protiv Portugala. Sa druge strane, Španija na mestu Keite ima majstora Ćabija Alonsa + bolje defanzivne bekove i to je ono što im daje veću čvrstinu nego što je ima Barselona.Hoću reći, Barsa je puno uzbudljivija ekipa za gledanje od Španije. Razlog - Mesi.

MocaVukotic
Jedino sto je Spanija toliko kvalitetna da i kad igra slabije [a ovo prvenstvo igra slabije] i dalje je favorit protiv svakoga.
to je najveća prednost španaca, sad već imaju naviku da osvajaju, kao nekad mi u basketu. moraš da budeš mnogo bolji da bi nas dobio + da imaš dosta sreće. biće jebena tekma, mada ja mislim da se i dalje za sve pitaju španci, ne bi me iznenadilo da upravo u nedelju odigraju najbolju tekmu na turniru. to je odlika velikih timova, a oni su tu negde. koliko su veliki, videćemo u finalu.

Guest
This topic is now closed to further replies.