Jump to content
Filipenko

Do finala dva putića...

Recommended Posts

freakns

znaci tri puta ciganstina i bogovi fudbala u polufinalu? napred bogovi!32303-Clipart-Illustration-Of-A-Black-Red-And-Orange-German-Flag-In-The-Shape-Of-A-Heart.jpg

Milogled Bluff
znaci tri puta ciganstina i bogovi fudbala u polufinalu? napred bogovi!
Pa dobro sad, ne bih bas Italijane nazvao bogovima a Nemce ciganima... Edited by Milogled Bluff

Krampa

germani odigrali 1-0 protiv portugala(por imao vise suteva, stativu...), uzeli sugavu hol sa 2-1 i lude dance sa 2-1(danci imali stativu, isti broj suteva...) uspjeli su da razbiju nesretne grke...njemci igraju dobar fudbal ali nisu za klasu bolji od talijana. ita odbrana je neupordivo bolja od por, hol i danske

Bakemono

Ako su Italijani i Španci cigani, šta smo onda mi, jbt! :blink:

freakns
pa ciganstina, sta bi bili :lol:

casperbgd
Koliko je idiotski sto Njemci imaju 2 dana odmora vise od Italijana.
Pa kako bi to resio kada se utakmice igraju dnevno po grupama? Takav splet je nuzan.

dillinger
Koliko je idiotski sto Njemci imaju 2 dana odmora vise od Italijana.
+1Odvratan raspored koji žestoko favorizuje ekipe iz prve dve grupe. Ako se četvrtfinala na svetskim prvenstvima mogu igrati u dva dana, bar to se moglo i ovde uvesti

gervasius twinkleminkleson
Pa kako bi to resio kada se utakmice igraju dnevno po grupama? Takav splet je nuzan.
Ne znam, ali smjesno je da neko bude toliko favorizovan samo zato sto je igrao grupu A ili B.

Krampa
sarkasticno govno

Кристофер Лумумбо

ma sta vam je, to su profesionalni sportisti, ne treba im nedelju dana za odmor.

dillinger
ma sta vam je, to su profesionalni sportisti, ne treba im nedelju dana za odmor.
5 dana naspram 3 dana nakon onakvih 120 min prilična je prednost naročito ako nekoga s lakšim povredama imaš.

assück

opet nameštaljke i nepravde prema italijanima angry.gif

assück

nebitno ofsajd, linija, gol... činjenica da je osetio potrebu da ON overi predobar gol :isuse:

Milogled Bluff

A dobro, brate... Bas u tim trenucima razmisljas da li je lopta presla liniju i kome ce da se pise gol. Instiktivno prikucavas loptu u mrezu.

Guest
This topic is now closed to further replies.