Jump to content
Filipenko

Frtaljfinala

Recommended Posts

Krampa
Nas 27 igramo igramo u firmi, lep pot se skupio, momentalno delim prvo mesto :wub:
sta ti mi imamo objasnjavati...eno pitaj maudau, ona se kladi u forumskom stilu...ludo, jako i na vecu kvotu :D sto se tice tekme, mala prednost svaba, samo zato sto su odmorniji i nemaju povreda, ali pokazalo se da kada igraju portiv malo ozbiljnijih ekipa sve im nesto upada na guzove, jedva nekih 2-1 ili 1-0...igrali su ofanzivno protiv grka ali ako im je ono odbrana, bice gusto...ja se licno nadam prolazu talijana uz nekih 1-0

assignment

Spanija - Portugal 1.87 - 3,40 - 4,33Nemacka - Italija 1,80 - 3,40 - 4,75Kvote po Nemackom Bet&Win, sad ja kapiram da ce bar jedno 1/2 finale ici u produzetak a po tome su Italijani poznati... Nemci pa deluju mnooogo sigurno i opusteno :fantom:

Mark Rothko
Koliko sanse dajete Zabarima protiv Svaba?Ja razmisljam da stavim X i pobedu Spanije 2:1Nas 27 igramo igramo u firmi, lep pot se skupio, momentalno delim prvo mesto :wub:
Italija nikada nije izgubila od Nemačke na SP i EP. Italijani pobedili 3, a nerešeno 4 tekme.Tradicija je čudo.

assignment

Jeste, zbog toga sam odigrao X, tj 1:1 pa sta bude, a tamo kao sigurica 2:1 za Spaniju... Ako mi ovo prodje osiguravam 1. mesto <_< (posto su svi ostali igrali na Svabe i Spance)

MocaVukotic

17. 06. 1970. estadio azteca, mexico city (102.500) world cup semifinals - "the game of the century"italia-west germany 1:1(1:0) a.e.t. 4:3meč stoleća. u timu italije riva, rivera, boninsegna, mazzola, burgnich, facchetti, za nemce beckenbauer, seeler, muller, berti vogts, overath... rano vođstvo italijana, i izjednačenje u poslednjem minutu nemaca. "šnelinger" - urla nemački komentator "od svih ljudi baš on!" milanov igrač krade pobedu italijanima. bekenbauer igra sa iščašenim ramenom, nema više izmena, rame mu je uvezano zavojima. u produžecima pet golova! smenjuju se kao na traci, muller, pa burgnich i riva, ponovo muller i na kraju rivera, za odlazak u finale, na noge najboljem timu koji je ikad igrao fudbal. ali to je već druga priča... molim režiju da vidimo snimak.http://www.youtube.com/watch?v=lS2wo_EF3PUposle tekme, meksikanci stavili na stadion spomen ploču na kojoj piše: El Estadio Azteca rinde homenaje a las selecciones de: Italia (4) y Alemania (3) protagonistas en el Mundial de 1970, del "Partido del Siglo" 17 de junio de 1970. English: The Azteca Stadium pays homage to the National Teams of Italy (4) and Germany (3), who starred in the 1970 FIFA World Cup, the "Game of the Century". June 17th 1970.

b-w-schellinger.jpgklupski drugovi iz milana, schnellinger i rivera.mexiko70_fifa_459_1640_full-lnd.jpgmuller postiže treći nemački golp12monday_beckenbau_694069a2.jpgbeckenbaueru sređuju ramecf41450b77cd3c2567e02272181a7612.pngriverin gol za polufinale

zez
Italija nikada nije izgubila od Nemačke na SP i EP. Italijani pobedili 3, a nerešeno 4 tekme.Tradicija je čudo.
nije ni spanija francusku do ovog prvenstva. nevezano za tradiciju, mislim da ce zabari u finale.

Mark Rothko

Miša Baskuz nosi dres Joe HartaGl9zk.jpg?4011

casperbgd

E skoro sve kladionice vise favorizuju Nemacku protiv Italije nego Spaniju protiv Portugala. Ja bih ovde hrabro odigrao dve dvojke, to mu dodje kvota oko 20.Nisu Portugal i Italija bas toliki autsajderi.

Edited by casperbgd

porucnik vasic

Немцима је фрка од Италије као нама о или Енглезима од њих. Лепа квота за двоју, баш лепа. Ако португал да гол пролазе, а мислим да онај лудак Кристијано способан да га утне и да је ово његово првенство на коме се потврђује као играч.

Weenie Pooh

Ronaldo ima već 27 godina, kome se još nije potvrdio kao igrač nikad i neće.Ipak, ako mu Španci sakriju loptu opet neće moći ništa da uradi. Ljudi nisu primili gol u nokaut utakmicama već dosta dugo, očekujem da i ovo dobiju nekim dosadnim rezultatom tipa 1-0.

dillinger

Zašto o polufinalima pišete na četvrtfinalima :unsure: Ronaldo je zadnji im dvoboj u Južnoj Africi okončao nikad više frustriran, očajničkim udarcima sa 40m. Bento mu je čini mi se dao punu slobodu, nazad nema apsolutno nikakva zaduženja već se Koentrao rve sam ili mu pripomogne Veloso. Nije vezan ni za stranu ni za neku poziciju posebnu i zasad to fino koristi.

Guest
This topic is now closed to further replies.