Jump to content
MiddleClass

Euro Neuro

Recommended Posts

Krampa
Riba - navijač je nešto najbolje što postoji. Može da ima sise koliko hoće i da bude plava koliko hoće, ali ako nije krezava, dao bih bilo šta u životu da sam sa ribom koja ide na stadione i navija.
+11

dillinger
Riba - navijač je nešto najgrđe što postoji. Može da ima sise koliko hoće i da bude plava koliko hoće, nema šanse da bih bilo šta imao u životu sa ribom koja ide na stadione i navija.
Cenim da ove pozerke sa slika obilaze stadion jednom u 4-8 god, baš kad su ove smotre a i kad otpočne tekma pitaju pratioca ''koji su naši?''...tako da nemaš brigeedit: Indy objasnio, nisam video post Edited by dillinger

kobni zelaya
+1Osim ako je u pitanju placeni model, kao ove na slikama iznad. :)
To može.

Cane Vukic Prebranac
:Hail: за топик. 552785_10150948506937893_1239082566_n.jpg545086_10150950049837893_365029392_n.jpg

Ted
v248070p0.jpg

Jedan od najupečatljivijih događaja u dosadašnjem toku Evropskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini nije vezan direktno za fudbal.

Irac Imon Kigan postao je prava internet zvezda i junak svoje zemlje zato što je na tribinama poljubio gole grudi jedne razuzdane hrvatske navijačice, a jedna od onih koja je popustila kočnice na tribinama stadiona, ispostaviće se, zaposlena je u Ministarstvu kulture Hrvatske i biće kažnjena.

"Bili smo u Poznanju na utakmici i onda su se pojavile te dve Hrvatice. Navijači su počeli da pevaju: 'Get your tits out for the lads' (u slobodnom navijačkom prevodu - 'baci s*** da se igramo', prim. aut.) i one su to i uradile! Svi smo počeli da se fotografiše sa njima, a u sledećem trenutku ja sam lizao grudi jedne od njih. Nisam mogao da verujem kada sam počeo da se pojavljujem na internetu", kaže 20-godišnji irski student.

Hail.gif

banecare1
untitled-7ov8ef.gifResio sam da se zenim.
11.jpg

levi
best-portuguese-girls-euro08_10.jpg
Ovo je neka Nemacka 2006, tako nesto?

Otto Katz
Jok, erocki trbuščić.

Прслин
Пре Португалија осамдесет седмо-осмо, тако нешто.

levi

U svakom slucaju slab kvalitet za 1 off topic <_<Jedino je gora Grkinja sa cevap-prstima. I Ruskinja sto podriguje

Mercuzzio
Mila-Horvat.jpg :wub:Evropsko prvenstvo na HRT-u

Töölönlahti
13396983218373.jpgNa stranu izgled dotične poljske Natalije, evo 1 :heart: za gestikulaciju... ^_^

Jebote, '83. je, a ja u prvoj verziji ovog posta krenuo da otkucam "dotične bakute", deluje jedno 10 godina starije. :mellow:

Sam Spade

1339861435886.jpg

:P

Edited by Sam Spade

kud u maglu Simoviću

evo nešto iz Irske, da neutrališe ovu Samovu spodobu20672782614fdc64be0d428503305877.jpg