Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

kafana sa najgorom uslugom ikad. tamo vise ne idem...
Neverovatno je kako se oni slepaju na ime...Neiskusni (ili naivni sa nadom da se nesto promenilo) tamo brzo zazale...
Link to comment
Neverovatno je kako se oni slepaju na ime...Neiskusni (ili naivni sa nadom da se nesto promenilo) tamo brzo zazale...
... pa jebemmu uvek je puno + je ukusno i dobro spremljeno. Ako je to kafana na tjosku uz Dunav (mozda sam pomesao imena, bas cu da prodjem tamo danas da vidim). Inace, za plitak dzep:dobar smudj i najjeftiniji alkohol uz predivan pogled: kraj dzade, prodje se pored 'reke' i veslackog kluba, pa puteljkom skroz do kraja. Takodje, jeftino pitje na splavu 'Kurton' (ne znam kako se zaista zove, svi ga zovu kurton) , zuta cerada, poslednji splav na zemunskom delu Dunava, uz novoasfaltirano setaliste. Ako nekome treba kikiriki/suncokret u gluvo doba noci ima jedan prozor u Fruskogorskoj, kod kafea 'Ribika' - pozvonis na zvonce u futeru prozora, otvori gospoja i pita te sta ces. To su 'Mrvitji', a preko puta su 'Crvitji' gde moz kupit limenke alkohola za jeftine nocne setnje. Edited by CowBoy
Link to comment
... pa jebemmu uvek je puno + je ukusno i dobro spremljeno. Ako je to kafana na tjosku uz Dunav (mozda sam pomesao imena, bas cu da prodjem tamo danas da vidim). Inace, za plitak dzep:dobar smudj i najjeftiniji alkohol uz predivan pogled: kraj dzade, prodje se pored 'reke' i veslackog kluba, pa puteljkom skroz do kraja. Takodje, jeftino pitje na splavu 'Kurton' (ne znam kako se zaista zove, svi ga zovu kurton) , zuta cerada, poslednji splav na zemunskom delu Dunava, uz novoasfaltirano setaliste. Ako nekome treba kikiriki/suncokret u gluvo doba noci ima jedan prozor u Fruskogorskoj, kod kafea 'Ribika' - pozvonis na zvonce u futeru prozora, otvori gospoja i pita te sta ces. To su 'Mrvitji', a preko puta su 'Crvitji' gde moz kupit limenke alkohola za jeftine nocne setnje.
ti si nov u zemunu? jel da?ne moras prolaziti ponovo, saran je u pitanju. malo iznad proseka hrana, za velike pare, sa uzasnom uslugom i uzasnom atmosferom. zaobilaziti.mesto koje si opisao zove se radecki, institucija.
Link to comment
ti si nov u zemunu? jel da?
... preselio pre nekoliko meseci. Pa se raspitao kod nekoliko drugara Zemunaca, bas juce isao u Radecki blejao u Dunav. Za Besnog Vuka saznao doduse tek pre par nedelja - rade i dostavu na adresu.
Link to comment
pa sto ga zovu Kurton, pobogu :lol:
ne znam jbg, tako mi je receno. Mozda zbog one ruzne zute cerade navucene preko zicane konstrukcije. Uvek je pun kada prodjem, uglavnom mladja ekipa koja bi da sedi na reci i pije jeftinija pica (nisam jos svracao tamo, samo sam cuo karakteristike)
Link to comment

jel neko overio kafanu tocak ili tockovi, nisma sigurna kakos e zove. kao stanes na splavic na gardosu, neko te preveze preko puta i tu si. priroda, lepo i sl. bio neko?

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kada ce se zaziveti koncept pijaca-trg? Danas pitao (izmestene) prodavce ali oni pojma nemaju.
nista od toga ko je jos verovao u pokretnu pijacu ne mogu samo da operu postojecu kako treba. 39755919.jpg suvo zlato danas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...