Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

hleb, sir, kafa, mleko, secer ili med, vocni sok ili limun su baza. sve ostalo moze da fali. hleb i sir uvek mogu da jedem, a bez ispijanja bar jednog litra slatkih tekucina ne mogu da prezivim dan.

Link to comment
greni smit jabuke
+
Jogurt. Ne mora Balans, ali mora jogurt. Ako nema jogurta, kao da nema nicega.
+Smoki-50gr-s.pngUspeo sam da ga ne konzumiram neko vreme, skoro se i odvikao kad juče naletim na neki novi king size u prodavni, i reko ajde da kupim za probu... :isuse:

smoki-king-size.jpg

Preko leta ne mogu bez sladoleda i lubenica.

Edited by mr@ki
Link to comment
104132-MAJO_CLASSIC200g.pngMislim da imam ozbiljan problem sa zavisnošću... Na pusto ostrvo bih poneo Dijamant majonez. Probao Polimark, i Vital, i Heinz, i Thomy, i svaštaneštorazno, ali Dijamant :wub: Ne treba mi ništa za kombinovanje, hleb i majonez su dovoljni.
Link to comment
20090226-img_8867.jpgSvaki dan jedna kocka posle ručka. Pustim je da se polako rastopi u ustima.
izlazi sa linka neki aleksandar vacic. jesi ga zaklo, istranziro i zaledio?
Link to comment
izlazi sa linka neki aleksandar vacic. jesi ga zaklo, istranziro i zaledio?
Otkud jbg aleksandar vacic? Meni prikazuje čokoladu. E jebem ti link. :mad: Evo navlake: najlepeelje.jpg Edited by Willow
Link to comment

Za vas što volite da zobate - probajte suncokret GOGI. Ne znam da li je ikada ijedan sastojak bio toliko neophodan u svakodnevici. 25 dindži, i više nego ok količina, istrpi film od 2+ sata, a ako grickate smanjenim tempom, može to i da se razvuče. Nikada ne padam ispod 4 kese šteka, pa vi vidite...

Link to comment

Isti doručak svaki dan- kuvani đevrek i biobalans 0,5l. Vidno sam nervozna ako žurim na posao, a nešto od ovo dvoje nema trenutno u pekari, te moram da menjam kombinaciju. Earl Grey, rinfuza, kesice svejedno. Na posao EG royal Teekanne, jače arome nego obični, pristupačna cena. Bila je kriza kad su zatvorili Merkator, dok nisam pronašla u Veru.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...