Jump to content
IGNORED

Iznajmljivanje kola u Beogradu


WTF

Recommended Posts

Razmisljamo o tome da iznajmimo auto (treba nam 6 sedista) da bismo iz Beograda otisli na neki izlet. Imate li ideju gde da pogledam - nalazim tonu stranica sa pretpostavljam manjim firmama za najam automobila, niko na sajtu nema nista takvo sem eventualno pravog kombija za 9 osoba, pa bas da ne zovem sad svaki pojedinacno :unsure: Fora je sto u pretrazi nema te stavke za filtriranje, pretpostavljam da je to dovoljno retko..

ToniAdams mi je preporucio da pogledam na rentalcars.com i tu dodjem do kombija koji su svi za najam sa aerodroma i tu vec dovoljno skupi

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
20 minutes ago, I*m with the pilots said:

Razmisljamo o tome da iznajmimo auto (treba nam 6 sedista) da bismo iz Beograda otisli na neki izlet. Imate li ideju gde da pogledam - nalazim tonu stranica sa pretpostavljam manjim firmama za najam automobila, niko na sajtu nema nista takvo sem eventualno pravog kombija za 9 osoba, pa bas da ne zovem sad svaki pojedinacno :unsure: Fora je sto u pretrazi nema te stavke za filtriranje, pretpostavljam da je to dovoljno retko..

ToniAdams mi je preporucio da pogledam na rentalcars.com i tu dodjem do kombija koji su svi za najam sa aerodroma i tu vec dovoljno skupi

Znam ja jednog decka koji ima rentakar -https://www.dvorac.rs/ . Ako zatreba mogu da ga pitam ...  

Link to comment
6 minutes ago, Indy said:

Ima za 5 sedista, jel moze mali da sedi nekom u krilu :D

 

Takav auto imamo vec :) Zabac je vec pretezak, a ni mala vise nije perolaka, da ne pricam da ne bi bili mirni duze od pet minuta - ali mimo toga, ne bismo to radili zbog bezbednosti (niti bi bilo udobno). Ipak bi to bilo 3-4 sata voznje ukupno.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, I*m with the pilots said:

Razmisljamo o tome da iznajmimo auto (treba nam 6 sedista) da bismo iz Beograda otisli na neki izlet. Imate li ideju gde da pogledam - nalazim tonu stranica sa pretpostavljam manjim firmama za najam automobila, niko na sajtu nema nista takvo sem eventualno pravog kombija za 9 osoba, pa bas da ne zovem sad svaki pojedinacno :unsure: Fora je sto u pretrazi nema te stavke za filtriranje, pretpostavljam da je to dovoljno retko..

ToniAdams mi je preporucio da pogledam na rentalcars.com i tu dodjem do kombija koji su svi za najam sa aerodroma i tu vec dovoljno skupi

Hertz ima kombije u ponudi.

Ovi imaju grand scenic sa 7 sedista: https://www.yakonorent.com/cenovnik.html

  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Shan Jan said:

Sto onda ne iznajmite jedan obican auto i idete sa dva? 

 

To mi je nekako..kako da objasnim...preterano, toliki beznin i sve :/ Ubija i atmosferu malo. ALi da, to moze kao poslednje resenje. Pisala sam ovoj agenciji sa maheemovog linka :)

Link to comment
8 minutes ago, I*m with the pilots said:

Pisala sam ovoj agenciji sa maheemovog linka

 

Na zapadu stvari, moguće, stoje™ ekspeditivnije malo. Možda griješim i za Beograd. 

Al' znam da kad mi nešto treba ovde, ako nisam telefonom rješav'o da uglavnom nije završilo očekivano.

Link to comment
34 minutes ago, Tpojka said:

 

Na zapadu stvari, moguće, stoje™ ekspeditivnije malo. Možda griješim i za Beograd. 

Al' znam da kad mi nešto treba ovde, ako nisam telefonom rješav'o da uglavnom nije završilo očekivano.

Istina, ali valja imati i napismeno. Nekada su Rent a car agencije davale na potpis ugovore od nekoliko strana, pune delova sa sitnim slovima. Mogu samo da pretpostavim da je sada još gore.

Link to comment

Htio sam reći da lakše rješavam stvari telefonom. Možda je i do (internet/pisane) kulture sa druge strane.

Naravno da u toku telefonskog razgovora treba potražiti ponudu, predračun pa time vidjeti kol'ko im je stalo.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...