Jump to content
John Coltrane

EURO 2012 Fantasy football

Recommended Posts

nbg4ever

Ni meni nije jasno...Group stageneugodan rival 38 - 42 Terrible MurielTerrible Muriel 37 - 62 PetoletkaTrotters Inc. 42 - 44 Terrible MurielQuarter-finals110% 63 - 63 Terrible MurielSemi-finalsArgentina Utd 37 - 39 Terrible MurielFinalTerrible Muriel 35 - 34 Pantelia Stars

Mauci

Sad vidim da sam potrosio 3 transfer poena zbog toga sto sam zamenio Jordija Albu, umesto Coentrao-a. Ostadoh bez njegovih 14 poena ali sam i tako osvojio neku od nasih H2H liga.

Timmi

cestitke moci i bobuhttp://www.haxball.gr/group/view/3361

Moća

Dominacija!!! Bobe pati!!!Sent from my cigla using Tapatalk

Timmi
Dominacija!!! Bobe pati!!!Sent from my cigla using Tapatalk
kakav te bob spopao, igrao si protiv mene.

Ruxin
cestitke moci i bobu
Hvala. Pridružujem se za Mocu, jes da nije neki igrač ali dobar je dečko pa eto, neka mu... :PDa rezimiram sad kad su izašli konačni rezultati - ispunio (skoro) sve ciljeve zacrtane posle grupne faze. Prvi u classicu, drugi u Srbiji, samo mi je top 100 u svetu izmakao za malo (111.)Naravno generalno prezadovoljan, ovo mi je sigurno najbolji fantazi ikad...bilo je lepo družiti se sa vama, aj pa tako, pozdrav do sledeće prilike :) (verovatno mog tradicionalnog najavljivljanja napada na top 10 u Premieru, pa žestoke pušengije već tamo negde u novembru <_< )

Feindouno

Uh... nakon 1 ocajnog starta koji je prije svega bio posljedica generalne nezainteresovanosti uspio sam da se probijem u prvih 100*.U PPP Klasiku nikad bolje 25. mjesto.Na turnirskoj pogadjalici prvo mjesto, lagano cool.gif , iako su se ovde neki proglasavali za pobjednika jos u cetvrtfinalu :fantom: Trece mjesto na mec pogadjalici, bio bih i tu prvi da sam otkrio 1 varanje na vrijeme. Ovako, cak i kad sam ga otkrio nije bilo potrebe za njim jer sam ispogadjao sve.*hiljada.

Edited by Feindouno

Zoidberg

Ja sam bio u gradu od 18h i nisam uopšte namestio tim za finale. :isuse: Tako je to kad ti obećavaju da će raditi neki mobilni interneti na laptopovima. :fantom: Sreća u nesreći je da sam bio vidovit i pred polufinale popunio tim sa Špancima i Italijanima, pa sam uprkos 0 izmena imao startnih 11. :DSa ukupnih 53 poena u finalu savladan je Ultimo Beer Centre koji je svoj tim bazirao na Italijanima, te sam poneo trofej PPP Championship Tolaa lige. Ako nije bilo nekih zakulisnih radnji, trebalo bi da primim pehar u vidu virtuelne gajbe piva ispred FSS-a.Ne znam da li je dvojnik Platinija nađen da mi uruči pehar ili će to morati da učini Tolaa lično?U ukupnom plasmanu, jedno baksuzno 13. mesto u PPP Classicu, što je zapravo jako dobro imajući u obziru mizerno prvo kolo sa 24 boda i finale za koje nisam namestio tim. :(Dobio sam gomiliu onih nekih bedževa, uključujući i pobedu nad virtuelnim timom Fredija Ljunberga koja mi je najmanje bitna. cool.gif U svakom slučaju, imajući u vidu početne želje i mogućnosti, prevazišao sam sva očekivanja i jedva čekam iduće PPP duele u Premier League fantasy-u. ;) :wub:

Edited by DrZoidberg

*edited by mod

Kako je Fanatasy odmicao tako sam bio sve gori a cak sam u finalu uspeo i turnirsku pogadjalicu da sjebem i padnem na bronzu. Doduse moze se reci da sam to sjebao jos onomad kada sam stavio Holandje u finalu protiv Nemaca no dobro. Sto se regularne pogadjalice tice tu sam zauzeo prvo mesto jos pri startu i nisam ga ispustao iako sam se prilicno ispromasivao toliko da sam u oba polufinala ubo samo Nemce-Italijane 2-3 gola. A Dzokera po pravilu masio samo tako ali za razliku od turrnirske ovde je zaliha bila dovoljna da se osvoji bar jedan trofej.U utesnom H2H 4to mesto protiv laznog forumasa Muffa ali taj poraz ne priznajemo dok on ne napise bar 100 postova :fantom: Ovu klasicnu bolje i da ne spominjem sa 18tim mestom koje mi je verovatno najgori skor ikada od kada igram bilo koji fantazi <_<

zoki

Kao debitantu u PPP Ligi prezadovoljan sam 4. mestom u Klasiku.. Moji Cuvari Tradicije uskoro pocinju visinske pripreme za Premier fantasy.. :D

Tolaa

PPP H2H Championship30wwkrr.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=ZAzsxKWeb4Q

Sa ukupnih 53 poena u finalu savladan je Ultimo Beer Centre koji je svoj tim bazirao na Italijanima, te sam poneo trofej PPP Championship Tolaa lige. Ako nije bilo nekih zakulisnih radnji, trebalo bi da primim pehar u vidu virtuelne gajbe piva ispred FSS-a.Ne znam da li je dvojnik Platinija nađen da mi uruči pehar ili će to morati da učini Tolaa lično?
U ime Jelen Tolaa Championship lige, cestitam! 119058_161833235_gajba%20vopi.jpgPravi Championship: http://www.haxball.gr/cup/view/24285Lazni: http://www.haxball.gr/group/view/3566 Edited by Naa