Jump to content
teacher

Grupa D

Recommended Posts

Weenie Pooh

@Ox: Nema šta tu da prikrpljava Stevica, čovek je 1 kapetan, Lampard bi mu samo čistio kopačke -_-Pretpostavljam da bi i Barry bio rezerva Parkeru, i to slabašna. A obojica bi bili rezerve za Wilshera, AKA Joey Barton Lite.

Filipenko

Barry je bio standardan član reprezentacije kod Kapela. Kako je to izgledalo, videli smo na SP u Južnoj Africi. Čovek ama baš ništa ne zna.

Töölönlahti
@Ox:
Osećam dašak sprdanja u ovom tipu obraćanja i sledeći put ćeš biti reportovan. angry.gif
Nema šta tu da prikrpljava Stevica, čovek je 1 kapetan, Lampard bi mu samo čistio kopačke -_-
Pusti, i dalje vučem traume zbog nekih ranijih rešenja u kojima je Gerrard guran nazad ili na klupu radi forsiranja fat Franka u ~srž ofanzivnih dešavanja... A pod krpljenjem sam mislio na playmaking efforts, i to in a good way, kao preuzeće ceo deo posla na sebe i to će biti skroz okej. ^_^

Weenie Pooh

@ymoron: Srećom, vreme je samo razrešilo tisućletnju dilemu ko je bolji, Gerrard ili Lampard. Sad 1 kapiten nema alternativu, a uskoro će se obojica u staračkom domu setno prisećati dana kad su ih retardirani novinari poredili, što međusobno što sa Zidanom, a Sven Erikson gurao u istu postavu :)Samo neka Engleska ispadne što pre, sa što manje povreda liverpulđanskom kontingentu...

gervasius twinkleminkleson

Vise talenta ima u Belgiji nego u Engleskoj, i to znacajno.

SleeperSleep

ne bih ja bas tako zurio sa otpisivanjem engleske. imaju neke bitne komponente za uspeh: prvo, vrlo solidnu odbranu predvodjenu odlicnim golmanom. jos ako terry dobije crveni ili se povredi i umesto njega upadne jones, bice to odlicna zadnja linija. drugo, bocni vezni (bilo koja kombinacija) mogu dobro da igraju. meni se svidja i mogucnost da se u spicu, zavisno od situacije na terenu, menjaju welbeck i carroll. kad rooneyu prodje suspenzija, imace i playmakera, coveka koji je u stanju da sam dobije utakmicu. trece, ekipa je mlada i ne previse istrosena jer nije imao dugacku sezonu u evro takmicenja.najveci problem je centralni vezni. gerrardu niko nije javio da je preminuo jos pre jedno 3 sezone. parkera ne bih ni komentarisao.

Weenie Pooh

Koja zadnja linija, Cahill-Lescott koji su zajedno odigrali dve utakmice u životu, a Cahill je baš danas obnovio povredu? Ili njihova jedina zamena, mrtvi Jagielka?Gerrard na CM se ne sviđa ni meni, čovek od kako je otkrio svoju pravu poziciju pod Benitezom nije previše zainteresovan za organizaciju i vodonošenje. Da imaju nekog drugog, on bi menjao Runija iza napadača.Ne znam koliko je mlada ekipa, Terry i Cole i Gerrard i Parker svi imaju po 32, a od njih će najviše da zavisi. Young i Carroll su jedini mladi, plus Walcott i Chamberlain na klupi. I Hart na golu, ali to se baš i ne računa kao plus.Ako prežive prvu eliminacionu rundu, biću jako (i do samog kraja) iznenađen. A da će igrati užasno ružan fudbal nema sumnje.

SleeperSleep
Koja zadnja linija, Cahill-Lescott koji su zajedno odigrali dve utakmice u životu, a Cahill je baš danas obnovio povredu? Ili njihova jedina zamena, mrtvi Jagielka?Gerrard na CM se ne sviđa ni meni, čovek od kako je otkrio svoju pravu poziciju pod Benitezom nije previše zainteresovan za organizaciju i vodonošenje. Da imaju nekog drugog, on bi menjao Runija iza napadača.Ne znam koliko je mlada ekipa, Terry i Cole i Gerrard i Parker svi imaju po 32, a od njih će najviše da zavisi. Young i Carroll su jedini mladi, plus Walcott i Chamberlain na klupi. I Hart na golu, ali to se baš i ne računa kao plus.Ako prežive prvu eliminacionu rundu, biću jako (i do samog kraja) iznenađen. A da će igrati užasno ružan fudbal nema sumnje.
ja ne znam sta ima toliko tesko za shvatiti u recenici "ako umesto terryja upadne jones"... koliko ja videh ove sezone u unitedu, decko moze bez problema da odigra centralnog odbrambenog. ni lescota ni jagielku ni pomenuo nisam. u svakom slucaju, johnson-cahill-terry-cole je vrlo solidna zadnja linija, plus odlican golman.ako prezive prvu rundu i izostanak rooneya, mogu da budu najvece iznenadjenje turnira, bas zato sto niko od njih nista ne ocekuje. Edited by ikar

Weenie Pooh

Ja im uračunao Jonesa kao startnog desnog beka, mada izgleda da će Johnson biti spreman. Englezi pod Hodgsonom igraju odbranu kao Liverpool pod Hodgsonom, sa osmoricom u dve linije, svi nabijeni golmanu u krilo, nikakav pritisak na loptu. Moraće da imaju sreće kao Čelsi protiv Barcelone da bi tako dobili neki ozbiljniji tim. Videćemo.

SleeperSleep
Ja im uračunao Jonesa kao startnog desnog beka, mada izgleda da će Johnson biti spreman. Englezi pod Hodgsonom igraju odbranu kao Liverpool pod Hodgsonom, sa osmoricom u dve linije, svi nabijeni golmanu u krilo, nikakav pritisak na loptu. Moraće da imaju sreće kao Čelsi protiv Barcelone da bi tako dobili neki ozbiljniji tim. Videćemo.
da, to si u pravu i to bi moglo da ovo moje teoretisanje ucini smesnim. :)ono sto im ide u prilog je da u prvoj rundi nemaju protivnike koji se isticu posebno aktivnom i napadackom igrom. i to su uglavnom kalkulanti i jajare.

sabahudin
Gary Cahill has been forced out of Euro 2012 with a double fracture of his jaw, Martin Kelly has been drafted in.
Kelly :lol: Hodgson :Hail:

Weenie Pooh

Pa neće valjda Ferdinanda da mu se naljuti Terry <_<Ne znam ko je još ostao od Engleza u Liverpoolu da ga nije zvao? Carragher je penzionisan, Sterling je junior, Joe Cole je na pozajmici... Spearing? I to je sve. Svi ostali su pozvani u reprezentaciju :ph34r:

Timmi

treba da pozove njonjoa shelveya

Weenie Pooh

Dobro, i on igra za juniore, valjda mu je tek 20. Ali ako se povredi Parker, što da ne :D

gone fishing

Slučaj Ljajić u Engleskoj: "Izbacite Runija ako ne peva himnu!" :lol: D. Nikolić | 04. 06. 2012. - 14:23h | Foto: AFP | Potez selektora fudbalske reprezentacije Srbije Siniše Mihajlovića, koji je Adema Ljajića udaljio iz nacionalne selekcije jer nije pevao himnu na prijateljskom meču sa Španijom, uzburkao je strasti i u Engleskoj jer i neke od njihovih zvezda "ne pevaju kada treba". 249074_runi-himna01-afp-paul-ellis_f.jpg?ver=1338812637 "A šta mi dobijamo? Vejn Runi mumla nešto sebi u bradu, nekada čak i ne pomera usne. Mogu li da predložim novom selektoru Engleske, Roju Hodžsonu, da (pred meč sa Belgijom, koji je odigran posle objavljenog članka) insistira da čitav tim peva himnu iz srca a da oni koji to ne urade - čuju od selektora da neće ići na EURO2012?", piše kolumnista "Dejli Mejla" Kelvin Mekenzi. Mekenzi se poziva upravo na Mihajlovićevu odluku i smatra je ispravnom. "Hodžson bi trebalo da uzme primer selektora Srbije, koji je uradio upravo to, udaljio iz ekipe igrača (Adema Ljajića) koji nije pevao himnu pred meč sa Špancima. Pa kako to da 90.000 navijača Engleske ima više patriotizma u svojim glasovima nego odabranih 11 koji su plaćeni da tu istu publiku uveseljavaju? Da li zvezde misle da su njihove velike plate dovoljne da oni postanu 'bolji' ljudi nego što su to gledaoci? Voleo bih da vidim naše vatrogasce i spasioce u engleskim dresovima - oni možda nemaju toliko (fudbalskog) talenta, ali bi dali sve od sebe. Pevali bi himnu na oduševljenje publike. A engleski fudbaleri neka zapevajeu. Ako nemaju talenta, poslao bi ih na Evroviziju. Tamo teško da možemo da budemo još gori", zaključuje kolumnista "Dejli Mejla", aludirajući na plasman legendarnog Ingelberta Hamperdinka na pretposlednje mesto ovogodišnjeg takmičenja za najlepšu pesmu Evrope.

Guest
This topic is now closed to further replies.