Jump to content
teacher

Grupa D

Recommended Posts

gervasius twinkleminkleson

Bice da je tako nesto :DNemam pojma ni zasto, ni kako je igrao ove sezone, nisam uopste pratio, ali nije ga poveo. Mozda i neka povreda... borris ce znati bolje

Cash

Znam da je u kvalifikacijama bio redovn starter. No ko ga znat valjda Blanc zna zasto ga je ostavio inace steta sto ne ide jako dobar igrac.

borris_
sto je ostao, kolko znam imao je sasvim OK sezonu. A da nije i Blanc postao astrolog :lol:
Kako ok sezonu? Mislim da je odigrao nekoliko utakmica pri kraju prvenstva kada je sve bilo rijeseno. Ubacili su ga u tim nadajuci se da ce ga Blanc pozvati i da ce mu to barem malo povecati cijenu za prodaju.

189-

zar je marvin martin vec bolji od njega? ako se ne varam igraju na istoj poziciji.

borris_

Svi su bolji od njega u ovom trenutku.

gervasius twinkleminkleson

Plus Marvin Martin ima carsko ime, kao lik iz crtanog filma :DKonkretno:250px-Ep_109_starvinmarvin.gif

Edited by gervasius twinkleminkleson

Cash
Kako ok sezonu? Mislim da je odigrao nekoliko utakmica pri kraju prvenstva kada je sve bilo rijeseno. Ubacili su ga u tim nadajuci se da ce ga Blanc pozvati i da ce mu to barem malo povecati cijenu za prodaju.
aha hvala nisam znao da je imao tako losu sezonu. Znaci Blanc ipak nije astrolog <_< Edited by Cash

Weenie Pooh

"The Lyon playmaker Gourcuff had a mediocre domestic season and failed to convince in a 3-2 friendly win against Iceland on Sunday."Ali i Hodgson je ostavio Berija kod kuće zbog povrede, ipak su na istom :P

sabahudin

Gurkuf je mnogo obecavao, odigrao je vrhunsku sezonu u Bordou kada su ga pozajmili iz Milana, ali posle toga se skroz raspao.

Weenie Pooh

Lampard skenira povredu, možda neće ići. Henderson na stand by :isuse:Gerrard, Johnson, Carroll, Downing, Henderson, Kelly... čovek stvarno nije normalan. Šta bi tek bilo da nisu imali očajnu sezonu, zvao bi 20 iz Liverpoola?

Cash

Nesto mi govori da bi Ukrajina mogla da iznenadi i da prodje dalje.

sabahudin

Lampard i zvanicno otpao, pozvan Henderson.

shimpr

henrik larson ne igra za svedsku...ne priznajem prvenstvo

Edited by shimpr

Töölönlahti
Šta bi tek bilo da nisu imali očajnu sezonu, zvao bi 20 iz Liverpoola?
Pati.

:lol: ... zajebavam se, naravno, video sam da je to sa paćenjem sada in.Što se tiče odsustva Lamparda, bedak. Navijački bih ispalio da je okej, jer će prikrpiti Stevica, ali je čak i sa roze naočarima problem što se i Barry eliminisao, a on bi okej funkcionisao sa Gerrardom. <_< Sad sve zavisi od Parkera, hopefully će biti fit i sredina neće spasti na 1.5 od 4 solidna igrača.

Filipenko

Fuck, Lampard ne igra. Englezi upravo postaju sasvim vijabilan™ kandidat za visok plasman...

Guest
This topic is now closed to further replies.