Jump to content
teacher

Grupa D

Recommended Posts

teacher

Cane Vukic Prebranac

Шири списак француске репрезентације:

Golmani Igo Loris (Lion), Stiv Mandanda (Olimpik Marsej), Sedrik Karaso (Bordo)Odbrana Gael Kliši (Mančester siti), Patris Evra (Mančester junajted), Loran Koščelni (Arenal), Filip Mekses (Milan), Adil Rami (Valensija), Matje Debiši (Lil), Antoni Reveje (Olimpik Lion), Mapu Janga Mbiva (Monpelje),Sredina terena Johan Kabaje (Njukasl), Floran Maluda (Čelsi), Samir Nasri (Mančester siti), Alu Dijara (Olimpik Marsej), Jan Mvila (Ren), Joan Gurkuf (Lion), Marvin Marten (Sošo), Blez Matuidi (PSŽ)Napadači Hatem Ben Arfa (Njukasl), Karim Benzema (Real Madrid), Frank Riberi (Bajern), Olivije Žiro (Monpelje), Žeremi Menez (PSŽ), Loik Remi (Olimpik Marsej) i Matje Valbuena (Olimpik Marsej).
Танко ми је то. Сем Бенземе чини ми се да немају класичног шпица, везни ред ће висити на Дијари и Насрију, а кукавна одбрана на Мексесу.

dillinger

Imaju tog Žiroa iz Monpeljea, možda francuska liga nije merilo ali čini mi se dosta boljim igračem od špiceva koje su prethodnih godina isprobavali u nacionalnom timu (Gomis, Žinjak...)

Edited by dillinger

gervasius twinkleminkleson

Goalkeepers: Hart, Green, Ruddy.Defenders: Johnson, Jones, Terry, Lescott, Cahill, Cole, Baines.Midfielders: Walcott, Downing, Oxlade-Chamberlain, Gerrard, Barry, Lampard, Parker, Young, Milner.Forwards: Defoe, Rooney, Welbeck, Carroll.

TheBigFlegma

Engleska deluje kao popriličan krš od ekipe.

gervasius twinkleminkleson

Ja prognoziram da ce se ponositi Švecka '92, kad su Francuzi i Englezi ostali u grupi. Samo je pitanje imaju li Ukrajinci snage da urade što i Danci tad :DSrsly, tho, Englezi djeluju zesce mrsavo. Chudi me da je Downing na spisku, a nema recimo Carricka. Ne da je on strasan igrac, ali djeluje mi daleko korisnije od nekih koji su pozvani. Ne bih se shokirao kad stvarno ne bi proshli grupu, sve u svemu.

TheBigFlegma

Za Francuze ne znam. Jeste da tu nema nekih mnogo jakih imena, ali mogu da igraju brzo i budu baš zajebani. Jedino ako se Blan zajebe, pa zbog nekih starih zasluga forsira Maludu, Gurkufa, Dijaru i slične.

MiddleClass

Oxlade-ChamberlainNikad cuo! A bio sam ubjedjen da pratim fudbal...

189-

krilo arsenala...novi volkot

borris_

Karacemo engleze, rougeneau.

porucnik vasic
Karacemo engleze, rougeneau.
Таман за треће место у групи. ;)

Nikodije

Nema Emila Heskija vise, definitivno? :huh: To nije moja Engleska.

Edited by Nikodije

extragluv

cenim da ce fra dobiti sve tri u grupi. je l' ima to negde da se igra?

Bright Billy
article-2148681-133F78FC000005DC-430_964x300.jpg

ArleKino

Ne znam kakvi su Ukrajinci. Francuzi su u kvalifikacijama imali par dobrih utakmica (recimo, razmontirali su nas na Koševu), ali su u odsutnim momentima imali 12.igrača na terenu. U prijateljskoj utakmici su dobili Nijemce u gostima, imaju nekoliko igrača koji su u proljeće bili u fenomenalnoj formi (Ribery, Benzema, Giroud, Ben Arfa). Da Sagnu onaj debil nije slomio, imali bi najbolji bekovski par na turniru. U sredini terena im možda M'Vila i čovjek sa najjačim imenom i prezimenom na turniru Marvin Martin donesu nešto što nisu imali na protekla dva takmičenja.Englezi će prve dvije utakmice biti bez Rooneya, ali mislim da je puno bitnije reći to da napokon imaju kvalitetnog golmana. Trojac iz Chelsea u odbrani (Cahill, Terry, Cole), desni bok će valjda pokrivati Jones mada je Johnson prirodnija opcija. Mislim da je nepozivanje Richardsa popriličan Hodgsonov kiks. Parker je imao problema sa ozljedama u finišu sezone, to bi mogao biti hendikep u sredini terena. Ako je ovaj rast Carrollove forme u finišu prvenstva neki indikator, možda Young, Downing, Walcott ili Chamberlain budu imali kome upućivati kvalitetne centaršuteve.Šveđani su razbili Hrvatsku zahvaljujući isključivo Ibrahimoviću. Što bi rek'o Čeda: "Od Zlatana zavisi." Larsson je dobar izvođač prekida, ima moćnu prangiju u desnoj nozi.

Guest
This topic is now closed to further replies.