Jump to content
teacher

Grupa A

Recommended Posts

Feindouno

Meni je sam po sebi taj scenario u kom se zna da trener odlazi po zavrsetku takmicenja uzasan i mislim da je to kljuc njihove bijedne motivacije i igre u posljednje 2 utakmice.Konteksta nema btnj, samo je ta recenica prenesena.

DarkAttraktor

Ma bre cisti blame game, ne zna gde ce od muke od ovakve elimnacije i ne zna koga da okrivi a da to nisu licno oni i samo oni, pa onda nasumicno puca unaokolo. Kao da na njihova javnost ne zna s kim ima posla: poleteli u nebo u prvom kolu, vec videli sebe kako opet guze Nizozemce, zajebavali se u drugom (bukvalno nisu mrdnuli da izjednace, savrseno zadovoljni rezultatom), i u trecem doslo prizemljenje. Dezurne ovce.

Lezilebovich
...to je onda problem trenera koji ih nije motivisao da mogu biti ispred Grka i Ceha, fudbalskih velesila.
ne mogu da se ubacim u glavu čoveka koji zarađuje milione, ali ako ga sama činjenica da igra evropsko prvenstvo ne motiviše - sumnjam da tu trener može nešto da uradi. I Hrvati znaju da im trener ide posle turnira, pa ih to ne sprečava da grizu.

casperbgd
ne mogu da se ubacim u glavu čoveka koji zarađuje milione, ali ako ga sama činjenica da igra evropsko prvenstvo ne motiviše - sumnjam da tu trener može nešto da uradi. I Hrvati znaju da im trener ide posle turnira, pa ih to ne sprečava da grizu.
Jebiga, oni su uz dosta muke u onoj slaboj grupi gde je Irska bila druga izvukli prvo mesto muceci se sa poprilicno slabim ekipama, pritom se treba setiti i ispadanja u kvalifikacijama za SP od Slovenije. Ko zna kakva je tamo atmosfera u ekipi... Sasvim je moguce da mi van te ekipe na osnovu imena precenjujemo njihove mogucnosti koje dosta zavisi od unutrasnjih zbivanja.

mlatko

Ako ostavimo sa strane sve predpostavke da je timska igra grčke ostavila ruse u grču, da je trener takav, kapiteni onakvi, mentalitet važan... meni nikako nije normalno da takva efikasna i brilijantna igra protiv češke može da bude prikazana od istog tima kojeg smo videli protiv grka. tucite me ali ja neću poverovati da tu nisu u pitanju neke zakulisne utvare. Kao što sam već negde rekao: nažalost zaslužili su... prepotentni navijači su se kurčili, policija je tukla, tukli su i domaći "navijači"... prljali su imidž Uefe ali prljava je i ta ista Uefa koja izriče (makar bile i uslovne) kazne tokom šampionata na koji se domaćini nikad nebi ni kvalifikovali da su se drugi pitali... nemam nameru da branim ruse, ni Aršavina a pogotovo ne pravila igre... ali fudbal bih branio. A ovo što se događa fudbalu (vidi Đenovu) je proseravanje. Sutra ćemo videti gay navijače nemačke koji će slučajno tući francuske anti-zrikave i eto Uefe koja se meša, pravovremeno. Bezuslovno. Ubitačno

gervasius twinkleminkleson

Ja nisam siguran da niste u startu malo precjenili kvalitet Rusije. Ima dobrih igraca, ali su to uglavnom igraci koji su ostajali nedoreceni kad god su se oprobali van ruske lige. Jesu svejedno bolji od Grka, Ceha i Poljaka, ali nisu bash toliko bolji.

nemoderisani
Ja nisam siguran da niste u startu malo precjenili kvalitet Rusije. Ima dobrih igraca, ali su to uglavnom igraci koji su ostajali nedoreceni kad god su se oprobali van ruske lige. Jesu svejedno bolji od Grka, Ceha i Poljaka, ali nisu bash toliko bolji.

Guest
This topic is now closed to further replies.