Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

  1. 1. Zaista, da li će?

    • Prajd će biti zabranjen/otkazan
      80
    • Prajd će biti održan
      89


Recommended Posts

Al je glup slogan. Vera u sta? Nada.. mnjah.. I, naravno, bespotrebno davanje religijske konotacije 1 gradjanskom protestu.

Edited by sailorman
Link to comment

komentari sa posla> ha ha ha (pauza) HA HA HA, pa nece niko da ih ostavi na miru ni jedan dan, a oni bi8 dana da paradiraju, ha ha ha :frust: Ijao, sto cu da volim ako dodju ovi evropljani koji planiraju...pa da vidim hoce li bezbedonosni TM rizik biti otklonjen.

Link to comment

:nada&vera mod: mislim da treba da sacekamo da vidimo sta ce da urade sa sloganom, kakv ce spot da naprave, vizuelni prikaz, i ja tu ocekujem neke kreativne elaboracije. pa valjda su izmozgali malo pre nego sto su to izbacili

Link to comment

8 dana... nisam baš siguran da je to pametna ideja. To je dosta vremena da se skupe i organizuju svakakve ekipe, i da kontinuirano prave belaj. Pa i jedan dan je bio na ivici...

Link to comment
8 dana... nisam baš siguran da je to pametna ideja. To je dosta vremena da se skupe i organizuju svakakve ekipe, i da kontinuirano prave belaj. Pa i jedan dan je bio na ivici...
meni se baš čini da je sjajna ideja. pod pritiskom javnosti, organizatori će biti prinuđeni na taktičko povlačenje, pa će Prajd onda trajati samo jedan ceo dan. svi zadovoljni, homofobi pobedili, Prajd održan. još jedan korak ka punoj normalizaciji događaja, i ka danu kada će Prajd biti do jaja žurka. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
meni se baš čini da je sjajna ideja. pod pritiskom javnosti, organizatori će biti prinuđeni na taktičko povlačenje, pa će Prajd onda trajati samo jedan ceo dan. svi zadovoljni, homofobi pobedili, Prajd održan. još jedan korak ka punoj normalizaciji događaja, i ka danu kada će Prajd biti do jaja žurka.
Potpuno se slažem, s tim što mislim da se ne treba istrčavati sa ovakvim davanjem šlagvorata™
Zauzećemo grad osam dana, jer ovaj grad pripada nama
Pošto ovo može da bude zicer za Dveri i ekipu.
Link to comment

+1 za ovo "zauzumanje grada"ako razni 1389, Obrazi, Nasi i ostali ne "dobiju savet" da ne izlaze na ulice, imace "lepu pricu" da izvedu stoku na proteste.najebace u tom slucaju ili ucesnici prajda, ili policija a grad i imovina u svakom slucaju... ili jednostavno prajda opet nece biti...

Edited by Далибор
Link to comment

"Zauzećemo grad osam dana, jer ovaj grad pripada nama."Koliko je ovo skandalozna izjava. Ne, ja idalje ne mogu da poverujem da je neko toliko glup i da namerno ne igra na ovu kontraproduktivnu kartu provociranja zbog kojeg ce se na kraju parada i otkazati.

Link to comment

Citat iz Novog zavjeta za slogan gej parade laugh.gif. Ovi se bas trude da isprovociraju ove druge.

13 Himna ljubavi. 1. Ako jezike čovječije i anđeoske govorim, a ljubavi nemam, onda sam kao zvono koje ječi, ili kimval koji zveči. 2. I ako imam dar proroštva i znam sve tajne i sve znanje, i ako imam svu vjeru da i gore premještam, a ljubavi nemam, ništa sam. 3. I ako razdam sve imanje svoje, i ako predam tijelo svoje da se sažeže, a ljubavi nemam, ništa mi ne koristi. 4. Ljubav dugo trpi, blagotvorna je, ljubav ne zavidi, ljubav se ne gordi, ne nadima se, 5. Ne čini što ne pristoji, ne traži svoje, ne razdražuje se, ne misli o zlu, 6. Ne raduje se nepravdi, a raduje se istini, 7. Sve snosi, sve vjeruje, svemu se nada, sve trpi. 8. Ljubav nikad ne prestaje, dok će proroštva nestati, jezici će zamuknuti, znanje će prestati. 9. Jer djelimično znamo, i djelimično prorokujemo; 10. A kada dođe savršeno, onda će prestati što je djelimično. 11. Kad bijah dijete, kao dijete govorah, kao dijete mišljah, kao dijete razmišljah; a kada sam postao čovjek odbacio sam što je djetinjsko. 12. Jer sad vidimo kao u ogledalu, u zagonetki, a onda ćemo licem u lice; sad znam djelimično, a onda ću poznati kao što bih poznat. 13. A sad ostaje vjera, nada, ljubav, ovo troje; ali od njih najveća je ljubav.

navijacka grupa u lovu na huligansku slavu moze za 8 dana naci milion nacina da unakazi nekog nesrecnika. nema te policije na svijetu koja ce ih sve uspjesno stititi 8 dana. meni ovo vise lici na cjenkanje sa nadleznima, na kraju ce ispasti aj da se nadjemo i da dobijemo taj 1 dan. ako je tako onda im, poucen proslogodisnjim iskustvom, nemam sta zamjeriti, ali ako nije i ako oni zaista planiraju festival od 8 dana, onda je to ludost.

Link to comment

pa i ranije ceo taj festival je trajao nekoliko dana, zar ne? imali smo reviju filmova, pa neki performans, pa ovo-ono i tek na kraju je bila šetnja.

Link to comment

Pa nije bas da je to pijaca, pa da je u igri neko prosto cenkanje sa danima. Ovo je jedna ogromna ludost, doduse samo jos jedna u nizu ludosti. Ne vidim nacin, ni cilj odrzavanja Prajda, pogotovo iz trenutne perspektive kad bas i nismo nacisto sta da ocekujemo od formiranja Vlade i svega ostalog sto ide uz to.

Link to comment
Pa nije bas da je to pijaca, pa da je u igri neko prosto cenkanje sa danima. Ovo je jedna ogromna ludost, doduse samo jos jedna u nizu ludosti. Ne vidim nacin, ni cilj odrzavanja Prajda, pogotovo iz trenutne perspektive kad bas i nismo nacisto sta da ocekujemo od formiranja Vlade i svega ostalog sto ide uz to.
pa da, nikad nije vreme, uvek ima prečeg posla od Prajda.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...