Jump to content
IGNORED

Živ je Tupac, umro nije


Skyhighatrist

Recommended Posts

Oli ga stavit na koncerte, na nauku i tehnologiju, možda čak i na društvo... hmm... neka ga na Medijima.http://www.youtube.com/watch?v=1AsJBDvle9oHoćemo li na Exitu za dve-tri godine imati Holo stage? Elvis, Hendrix i Ray Waughan?Koliko brzo ćemo imati holo TV, kao što sad imamo 3D?Bećkovićka i gosti u dnevnoj sobi?Hoće li Beethoven i Chopin ipak zasvirati jedan medley Palmi na uvce?Edit: nepismenos

Edited by historian
Link to comment
Oli ga stavit na koncerte, na nauku i tehnologiju, možda čak i na društvo... hmm... neka ga na Medijima.Hoćemo li na Exitu za dve-tri godine imati Holo stage? Elvis, Hendrix i Ray Waughan?Koliko brzo ćemo imati holo TV, kao što sad imamo 3D?Bećkovićka i gosti u dnevnoj sobi?Hoće li Beethoven i Chopin ipak zasvirati jedan medley Palmi na uvce?Edit: nepismenos
Znači, Nirvana ipak dolazi u BG Arenu ...
Link to comment

Da sam vlasnik hotela ili prostora koji organizuje svadbe..gledao bih da nekako nabavim ovo cudo i ugovorim sa porodicom Tome Zdravkovica da im dajem procenat od nastupa. Tipujem da bih se usrao od para..

Link to comment
Da sam vlasnik hotela ili prostora koji organizuje svadbe..gledao bih da nekako nabavim ovo cudo i ugovorim sa porodicom Tome Zdravkovica da im dajem procenat od nastupa. Tipujem da bih se usrao od para..
da, samo ne znam kako bi objasnio pijanim svatovima da hologram ne moze da se kiti novcanicama.
Link to comment
da, samo ne znam kako bi objasnio pijanim svatovima da hologram ne moze da se kiti novcanicama.
Sve se moze programski resiti... Pijani gost aktivira senzor, senzor procita sa novcanice koja je vrednost i valuta i hologram dobije na celu/u harmonici istu takvu...Gostu cak i ostanu pare...smile.gif
Link to comment

Sipak sto bi mu ostale pare..napravis makinu kao sto imaju poker aparati,ubacis novcanicu,on je skenira,prepozna..a posle ukucas ime i titulu. Novcanica ostane organizatoru umetnickog programa na hepeningu a Toma izgovara "Hvala ujka Mile,dugo ziveli".

Link to comment
Sipak sto bi mu ostale pare..napravis makinu kao sto imaju poker aparati,ubacis novcanicu,on je skenira,prepozna..a posle ukucas ime i titulu. Novcanica ostane organizatoru umetnickog programa na hepeningu a Toma izgovara "Hvala ujka Mile,dugo ziveli".
Nikad od mene bizmismsen™... :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...