Jump to content
IGNORED

Tabloidi u Srbiji


Eraserhead

Recommended Posts

Sjajna ideja. Predlazem da se formira troclana komisija koja ce nadgledati proces i odmah kandidujem tebe i sebe za komisiju. Ostali neka se izjasne.
Članovi komisije imaju pravo da utvrđuju postojanje celulita rukama i jezikom ... Edited by stoka
Link to comment
  • Replies 750
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    65

  • Turnbull

    29

  • Filipenko

    25

  • salerokada

    23

sve je ok sa headerom vesti, bas se tako pise.poreklo vesti je sediste AFP u Seulu, a mesto desavanja Severna Koreja. u Pjongjangu nema stranih agencija. header vesti oznacava gde je vest napisana, tipa: TOKIO - Veliki sumski pozar na Hokaidu, ili MAJAMI - Ugusen protest protiv Raula Kastra u Havani, uhapseno 12 drzavljana SAD pod sumnjom da su ilegalno usli u zemlju

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
sve je ok sa headerom vesti, bas se tako pise.poreklo vesti je sediste AFP u Seulu, a mesto desavanja Severna Koreja. u Pjongjangu nema stranih agencija. header vesti oznacava gde je vest napisana, tipa: TOKIO - Veliki sumski pozar na Hokaidu, ili MAJAMI - Ugusen protest protiv Raula Kastra u Havani, uhapseno 12 drzavljana SAD pod sumnjom da su ilegalno usli u zemlju
Onda pardoniram, gledam da se u tekstu nigde ne pozivaju na Seul nego citiraju novine iz Pjongjanga a ne bi me iznenadilo da ne znaju razliku.
Link to comment
Onda pardoniram, gledam da se u tekstu nigde ne pozivaju na Seul nego citiraju novine iz Pjongjanga a ne bi me iznenadilo da ne znaju razliku.
ma ne, to je preuzeta vest iz juznokorejskih medija koji se jako slade ovakvim pricama, i poslata na agencijsku razmenu
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja sam veceras video 2 NLO-a sa Kalisa oko 19:30 samo sto ovo sto sam ja video nije svetlelo i bilo je prilicno malo. Otprilike velicine helikoptera na daljinski.Pretpostavio sam da su neke igracke na daljinski ali mi upadose u oci zbog brzine kojom su postigle visinu i nestale u pravcu NBGD-aInvazija mikro vanzemaljaca :cry:

Link to comment
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/334092/Milica-Delevic-Nisam-mogla-protiv-stava-svoje-stranke/Ja sam zblanut ovim komentarom, zapravo ne znam kako da ga tumacim uopste...
SlavkoPetak, 20. 07. 2012. 08:21hneregistrovan korisnik@Natasa : Ako je uvazena i pozvana onda bi to i trebala da ceni. Mislim da u dubini ona kao ni ostali politicari nije izdiferencilala stav koji je ispred stranackog,matrijalnog, a to je SRBIJA, narod koji ih bira itd. Kako je to Tito lepo uradio. Sve u jedan tor i odatle izvuces ono sto bi trebalo po genetskoj liniji da sluzi. Za kralja za otadzbinu!!!
:mellow::blink:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...