Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

+1 :Dinace, survivor je jedini rialiti koji volim, ali ne ovaj nas vec americki. odgledao sam sve sezone, neke su bile spektakularne.

Link to comment
Ava je toliko dženjuin kreten da je nemoguće ne voleti je u svom tom njenom kretenizmu i nesvesti laugh.gif
To je bila sigurica da će da pobedi glasovima publike, verovatno su svi muškarci glasali za nju jer mi volimo te malo bleskaste koje odaju utisak da ih je najlakše privoleti na prskanje ... Edited by stoka
Link to comment
samo bi bilo super kada bi naredni surviver mogao da bude sa "obicnim ljudima".od nazovi vip-ovaca ne moze da se zivi.
Već sam ranije iznosio stav da mi se ova forma rijalitija ne sviđa iz jednostavnog razloga što ne ide u real vremenu, već sa 3-4 meseci zakašnjenja ... I ono što je najbitnije, ko može da spreči finaliste da u periodu od povratka iz egzotike do dana finala ne lobiraju kod ostalih učesnika? Svaki dosadašnji "Opstanik" (VIP ili obični, svejedno) nosio je tu senku sumnje u regularnost ... Uvek se pričalo da je pobednik kupio glasove ...
Link to comment
Uvek se pričalo da je pobednik kupio glasove ...
Mislim da se sada ne priča. Možda bi bilo priče da je Milan pobedio, ali za Vladu definitivno ne.
Link to comment
Već sam ranije iznosio stav da mi se ova forma rijalitija ne sviđa iz jednostavnog razloga što ne ide u real vremenu, već sa 3-4 meseci zakašnjenja ... I ono što je najbitnije, ko može da spreči finaliste da u periodu od povratka iz egzotike do dana finala ne lobiraju kod ostalih učesnika? Svaki dosadašnji "Opstanik" (VIP ili obični, svejedno) nosio je tu senku sumnje u regularnost ... Uvek se pričalo da je pobednik kupio glasove ...
+1. a i onAa finalna emisija bude nevidjeni smor, jer su se oni za ta tri meseca združili, naobjašnjavali, pozaboravljali i onda se ništa i ne pita i ne raspravi. da se ja pitam, snimio bih finalnu emisiju poslednji dan tamo i onda je samo dopunio sa ovom ovde i dodao glasove publike. Možda bi bilo interesantnije, a možda i tu dosadu od Opstanka ništa ne može učiniti zanimljivijom,
Link to comment
+1. a i onAa finalna emisija bude nevidjeni smor, jer su se oni za ta tri meseca združili, naobjašnjavali, pozaboravljali i onda se ništa i ne pita i ne raspravi. da se ja pitam, snimio bih finalnu emisiju poslednji dan tamo i onda je samo dopunio sa ovom ovde i dodao glasove publike. Možda bi bilo interesantnije, a možda i tu dosadu od Opstanka ništa ne može učiniti zanimljivijom,
odgledaj neki americki, mnogo je zanimljivije. prvo i najvaznije, u finale se ne ulazi na ovaj kretenski nacin tako sto su finalisti oni koji pobede 4 zadnje borbe vec se glasa do kraja. glasanje za pobednika je na ostrvu, odmah nakon poslednjeg izbacivanja.
Link to comment
odgledaj neki americki, mnogo je zanimljivije. prvo i najvaznije, u finale se ne ulazi na ovaj kretenski nacin tako sto su finalisti oni koji pobede 4 zadnje borbe vec se glasa do kraja. glasanje za pobednika je na ostrvu, odmah nakon poslednjeg izbacivanja.
+1Rasel kod amera je zakon!!!
Link to comment
+1Rasel kod amera je zakon!!!
+100najveci car svih vremena :D Edited by kojot
Link to comment
To je bila sigurica da će da pobedi glasovima publike, verovatno su svi muškarci glasali za nju jer mi volimo te malo bleskaste koje odaju utisak da ih je najlakše privoleti na prskanje ...
stvarno? :lol: eto vidiš meni je Ava bila potpuno iznenadjenje,doduše nisam mnogo razmišljala o tome ko bi mogao biti favorit publike,ustvari uopšte..
Link to comment
  • 9 years later...

nije 2012, al da ne otvramo novi topik

 

dominikana, bojan perić voditelj. hrvatsko srpska produkcija

 

milica dabović, igor monteniger...

Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Survivor za sva vremena
  • renne pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...