Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Večeras je na Prvoj krenuo novi Survivor.Kao i prošle godine takmičari su "poznate ličnosti", a novina je da su ove godine i Hrvati u igri. I to u velikom stilu jer imaju 8 od 18 takmičara. Mi imamo 7, Makedonci 2 i Crnogorci jednog.Kao i odično gomila manekena i šatro dobrih riba (ovaj put imamo dve starlete). Kolotečinu razbijaju Marko Karadžić kao prvi političar (mnogo smešno izgledao danas u šarenom kupaćem kostimu) i recimo Mia Begović koja je po meni najveća zvezda u šou.Najantipatičniji takmičar za sad Neven Ciganović, feminizirani bilder od 42 godine, po zanimanji stilista. :puke: Hrvati imaju i voditeljku pa Andrija više nije sam. Andriju ne volim od ranije, a čini mi se da će mi se i Hrvatica smučiti jer se oboje prave nadrkani, viču dok govore i šatro su mnogo zajebani, a u stvari se vidi da glume.Takmičenje je u Kostarici.Sajt:survivor.rs/

Edited by salerokada
Link to comment
Kolotečinu razbijaju Marko Karadžić kao prvi političar (mnogo smešno izgledao danas u šarenom kupaćem kostimu) i recimo Ena Begić koja je po meni najveća zvezda u šou.
Pretpostavljam da si mislio na Miu Begović, sestru pokojne Ene Begović?
Link to comment

Deluje fantastično. Manekeni, manekene, starlete™, playboy zečice, a jedini lik koji deluje muževno medju njima je neki baletan. :)Pomreće za nedelju dana od gladi...Edit - ah da, ima i neki iskrivljeni spooky lik koji je potpisan kao hroničar svakodnevnice ili tako nešto....Edit 2 - i moj rani favorit - starleta i filozof! :D

Edited by bob loblaw
Link to comment
Pretpostavljam da si mislio na Miu Begović, sestru pokojne Ene Begović?
:thumbsup: Ispravljeno.@bob: Baletan (tj oni vole da ih zovu baletski igrači) Milan nastupa na Terazijama i stvarno je dobar.Spuki lik je moj antifavorit Neven.Ko je filozof? Starleta je filozof?
Link to comment

Ne znam tačno, svi mi liče jedni na druge a ne znam ih od ranije, ali nekoj hrvatici je pisalo u opisu da je starleta koja završava filozofski, pa mi to beše baš kul... :)

Svestan sam da nije stvarno filozof, ali to me neće sprečiti da je zovem - startleta i filozof! :DSamo da je identifikujem....sad ću da vidim na sajtu

Edited by bob loblaw
Link to comment
Ne znam tačno, svi mi liče jedni na druge a ne znam ih od ranije, ali nekoj hrvatici je pisalo u opisu da je starleta koja završava filozofski, pa mi to beše baš kul... :)
ima jedan lik kome je u opisu pisalo da je drustveni hronicar :lol:
Link to comment
ima jedan lik kome je u opisu pisalo da je drustveni hronicar :lol:
Ne pratiš na času! <_<
Edit - ah da, ima i neki iskrivljeni spooky lik koji je potpisan kao hroničar svakodnevnice ili tako nešto....
Spuki lik je moj antifavorit Neven.
Link to comment

čuj, nisam mogao da gledam, nešto me smorilo (inače je survivor jedini rialiti koji gledam), ali ono što sam bacio pogled nije za bacanje. Da ne govorim da bih se onoj Miji Begović uronio u sise samo tako.

Link to comment
čuj, nisam mogao da gledam, nešto me smorilo (inače je survivor jedini rialiti koji gledam), ali ono što sam bacio pogled nije za bacanje. Da ne govorim da bih se onoj Miji Begović uronio u sise samo tako.
A kristini bekvalac ne bi?
Link to comment
Deluje fantastično. Manekeni, manekene, starlete™, playboy zečice, a jedini lik koji deluje muževno medju njima je neki baletan. :)
misteri su mnogo cuter ove godine od muskobanjastih manekenki, hocemo prvu gej romansu :P
Рашо Србине!!!
a moram da primetim da ovaj maneken-lokalac izgleda ko kvirijin mladji brat :D Edited by palfoot
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Survivor za sva vremena
  • renne pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...