Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

ja sam imao slicno danas, ali za pozitivnim skorom na kraju.vodio sam pred asocijacije nekih 20 razlike (protivnik sa 800 pera).on otvori "malezija", ja "palma" --> kokos --> mleko :Dkakve veze ima malezija sa kokosom, ne znam, ali sam maleziju ignorisao i isao samo na kokos :)

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

slagalica je bulja. razumem da oni zele da zarade ali ja mogu da igram samo 2 partije dnevno, a cak sam i uplatio tokene jednom. tokeni su preskupi - dobijas dve patije za 1 dolar. previse su gramzivi, neko ce napraviti slican program i preuzece im sve igrace.

Link to comment
Zato su davali 5 dnevno na pocetku, pametno, pametno... <_< Ja nisam nikad dao pare za virtualne stvari. Mada nije da ne kriziram :(
uzeo sam kevin nalog, 10 besplatnih partija. :Dupravo me neki klinja tera u kurac, a misli da igra protiv sredovecne zene. prijavicu ovo na "gnevna generacija topik". angry.gif
Link to comment
Do sada mi je najvrednija partija bila za 136 pera i tu sam verovatno mogao postići 170-180 pera nego je protivnica žilavila i uzela brdo poena na asocijacijama.
slicna stvar danas.protivnik 1100 ranking, peta partija... 130:40 za mene pred asocijacije. prvu podelimo, a u drugoj ja pocinjem i odmah pogadjam A: JEZIK, probam USTA i nije.protivnik otvara C4: ARSENIK... :isuse: i tako samo 116 poena danas.u prvoj partiji dobijem 80 razlike tipa sa 580 perau drugoj tip skoro 800 pera, na njemu zaradim 97 poena.hoce to tako... Edited by Ros
Link to comment
:D Kazem ja njemu "popusis mi kurac", a on "ma, zajebavam se" :isuse:
meni danas neki klinja napisa: seronjooooooi onda nesto skroz nerazumljivo: poljubis se tamo de baba pisa :blink:
Link to comment

Mladalacki humor :D Ali, koliko ja ne znam sa onim simbolima. Obicno opalim po cetiri djavolka u svakom pokusaju, posto ne zelim da dajem sansu protivniku. Medjutim, jutros sam vodio solidno, pa rekoh da pokusam. Pogodio sva cetiri vec u drugom pokusaju (2/2). U poslednjem sam uspeo da udarim sva cetiri zuta :isuse: Sreca, pa sam igrao protiv nekog smotanka koji cak nije uspeo da poveze piva i zemlje. Mislim, Lasko iz Ceske :(

Link to comment
Mladalacki humor :D Ali, koliko ja ne znam sa onim simbolima. Obicno opalim po cetiri djavolka u svakom pokusaju, posto ne zelim da dajem sansu protivniku. Medjutim, jutros sam vodio solidno, pa rekoh da pokusam. Pogodio sva cetiri vec u drugom pokusaju (2/2). U poslednjem sam uspeo da udarim sva cetiri zuta :isuse: Sreca, pa sam igrao protiv nekog smotanka koji cak nije uspeo da poveze piva i zemlje. Mislim, Lasko iz Ceske :(
te simbole mozes doveka vezbati na www.slagalica.tv :)ja idem uvek:1. 3 sove - tref2. 3 sove - pik (osim ako pokusaj 1. nema nijedan pronadjen simbol onda idem 3 pika - srce i tako redom)3. tu sad vec zavisi :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...