Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Ovo fair play je ne nesto novo uvedeno koliko mi se cini
Dobro je da su se setili. Nema vise uletanja u "ko zna zna" sa minusom od 50 poena. Od pet partija u 4 su me napustili bolje rangirani takmicari, u jednoj je bilo tesno pa je momak ostao do kraja. Sto se mene tice, slagalica je ponovo zanimljiva.Jedino mi nije jasno zasto su dozvolili da na rang liste ulaze ljudi koji ne cekiraju fair play, ili sto nisu postavili dva tipa rang listi. Edited by reg
Link to comment

Ja sam juče prvi put igrao i igra je uspela da mi se zabaguje zahvaljujući jebenom pucanju veze. U toku jedne partije mi je veza pukla 2x i do kraja nisam mogao ništa da ukucavam (npr asocijacije). Da li je to bio neki bag ili u pitanju feature? :lol: BTW pobedio sam uprkos tome što nisam mogao da kuckam cool.gif

Link to comment

ajd sto je cela slagalica puna slovnih gresaka, ajd sto su konstrukcije cesto krajnje nepismene i stilski grozomorne, al kad kompjuter ponudi kao najduzu rec ODPETLJATI, stvarno nekako ne vidim svrhu.

Link to comment
ajd sto je cela slagalica puna slovnih gresaka, ajd sto su konstrukcije cesto krajnje nepismene i stilski grozomorne, al kad kompjuter ponudi kao najduzu rec ODPETLJATI, stvarno nekako ne vidim svrhu.
Meni je nešto slično ponudio danas, mislim isto je bilo to pogrešno jednačenje suglasnika. Plus što mi na asocijacijama kao konačan odgovor nije priznao Carl Zeiss nego je moralo po njegovom tj, po Vuku "Karl Cajs". <_<* plus što neće da prizna neke reči (ne mogu sad da se setim koje ali 100% su ispravne), to je već stara boljka ali mislio sam da su do sada ispravili.. Edited by Baba Ji
Link to comment

Ja sam se skroz ohladio od slagalice i sad odigram po neku partiju i to gotovo iskljucivo u drustvu.Zadnji put kada sam igrao (i to "fer" partiju) neki salon za pedikir koji nista nije znao dobio u zadnje dve asocijacije a zadnja je bila Viski, Fudbal, Pisac i Skotska za konacno Albert Kronin. Naravno ko god je igrao pojima nije imao ko je doticni.

Link to comment

Ovo je fenomenalno :lol: ja sa mojim ocajnim engleskim jos nisam izgubio partiju na 2 naloga. Najduza rec koju sam skrpio je od 7 slova, CASUALS, inace ili 4 ili 5 :P a asocijacije su vrh :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...