Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Igram slagalicu petnaestak dana, i sad sam se prvi put plasirao u top10 u mojoj grupi, i to na drugo mesto.10qm061.jpgDoduse, tek je pocetak meseca i ljudi se jos nisu pojavili na listi, pa da se kurcim dok jos mogu :P

Link to comment
  • 8 months later...
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Od poslednjih 50 partija, jedno 2-3 ''prava'' imena i prezimena, ostali protivnici Lav Lavcina, Vuk Vucina, Kurac Kurcina, Zmaj od Noćaja, Awghasja dfgakasu i sl. Naravno, uz dupli profil koriste i pomoć sa sajta ludara, tako da ih oteram u qrac i izađem.

Link to comment
  • 3 years later...

U poslednjih par dana sam pokušao da odigram slagalicu i radi katastrofalno.

Koči se slika, moram po dva puta da kliknem na slovo. U igrama koje traže brzu reakciju, propast je zagarantovana.

Ima li neko sličnih problema?

Još uvek nisam siguran da li je do mene ili do njih. Sumnjao sam na Adobe Flash Player, ali vidim da mi je instalirana poslednja verzija. Operativni sistem je friški Win 10.

Link to comment

Ja igram još uvek, jednu-dve partije. Čisto da ujutro razmrdam mozak :) i bez sekiranja jer sad ima na ludari i pomoć za spojnice :D male su šanse, ali najslađe je kad pobediš nekog takvog "genijalca" ovako za poen

7d465400f4852e787e598e83ad9eb1b3.jpg

Link to comment

U Edge browseru mi sve normalno radi, u Mozilli štuca flash player. Ipak je kvar kod mene.

Jel ima neko ideju, kako da unormalim Adobe Flash player u Mozilli?

Navikao sam na lisicu, tu su mi svi pasvordi, bukmarksi i ostale trice i kučine.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...