Jump to content
IGNORED

Koji film da gledam (večeras)?


Molder

Recommended Posts

onaj bright sa will smith nije los. napete akcije koliko hoces. ne znam, nikako mi ne pase will smith za ovo. on je za komedije i tipa independence day.... nista mu ne verujem kao dramskom glumcu. zanimljiva fantazija

Link to comment

Harakiri je jedan od najboljih filmova koje sam gledao, ko ima živaca da gleda te meditativne minimalističke scene (film je star 55 godina ako se ne varam), ali dere u stomak direktno, u haru, u te čakre. Gledao sam ga bar 5 puta. Govorim o Kobajašijevom originalu. Majstorstvo vrhunskog reda, što se tiče rediteljskog dijela, scenografije, kamere, glume. Moglo bi se ponoviti, nije par godina. 

 

Brajt su proglasili mnogi najgorim filmom ove godine, valja to pogledati makar kao "so bad it's good" :D 

Link to comment
3 hours ago, Majo said:

About time je skroz OK.

ja samo lancu slusam kad je romanca u pitanju. evo ga film upravo uplovljava u piratski zaliv...

 

isto tako, mnogo volim filmove iz sudnice, ali sam ih sve pogledala. ili bar dosta. nekoliko svakako :)

volela bih da napravim parnicki maraton sad za praznike, ali nemam materijala. ako neko zeli pomoci...

Link to comment
On 12/29/2017 at 1:11 PM, Host said:

3orge, daj preporuku za romanticnu dramu ili komediju sa rajcabilnom glavnom trebom.

 

samo da dodam malo manje poznate:

In A World 

odlicna Lake Bell, malo urbane kosherice

 

El Camino Christmas 

netflix, simpa thriller

 

obavezna serija: 

Lovesick

 

 

 

 

Link to comment

ja samo da dodam jedan simpa izraelski filmic  večiti mladoženja iz grupe filmova koje je aleksija trazila... romanticna komedija, ali drugacija jer nije americka - milje je drugi, humor je drugaciji, a i ambijent i svi drugacije izgledaju, pa je bas osvezenje. sex u filmu je spontan i simpa, retko dobro odglumljen i reziran. jedino je kraj bzvz, skroz me razočarao :D

Link to comment
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...