Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

No, problem je u meni. Kad vidim ovog nesuđenog člana DSS-a u uskopičastom odevnom predmetu, sa sloumoušnom u tzv romantičnim scenama, teško mi je da uopšte ozbiljno shvatim takav film. Svo vreme sam bio ubeđen da neko pravi parodiju na Lančijine bljuzge.
moras da ponovis ovo zadnje bar jos jedno sto puta, ovako sav nfl znoj koji izbija na racun uskopicastog Goslinga, realno gubi na snazi.
Link to comment
moze iz te scene dosta da se nauci, svetlo, dramski momenat, ritam, upotreba slow motion-a, izlazak iz konteksta...
Haha, napravio mu je kašu od glave sve sa onim izrazom dostojnim jednog pevača Maroon 5. Sad sam međutim već toliko zaboravio film, da malo toga mogu da kažem, osim da kvotujem ono što sam pisao na topicu Poslednji film koji ste gledali, pre par meseci, što bi bilo bezveze. Primećujem, ipak da argumenti zbog čega je Drive dobar idu u stilu "izlazak iz konteksta" "može da se nauči" "film u filmu o filmu", itd. Šta se desilo sa glupim saspensom, koji bi valjda u trileru trebalo da bude prisutan? Umesto toga film je strava jer ima neku atmosferu i lepo snima grad iz helikoptera. Od čoveka koji je snimio tri dela Pushera to je užasno malo. Edited by kobni zelaya
Link to comment
ne volim ja linca, ali strejt stori rula, daleko najbolji mu film.
Strejt stori :isuse: Razglednica americkih kukuruznih polja, i gerijatrija koja na nekom kurcu stize iz tacke A u tacku B. Vaistinu monumentalan film.
Link to comment
a ima i jurnjave.
pa nema jebiga, al bolje i da nema no da su ovako mizerne ko u drajvu.taman, ekvivalent drajv jurnjavama je jurnjava na kosilici.jeboga, najzahtevnija scena je kad u toku snimanja filma prevrne avto. Edited by ToniAdams
Link to comment
a onaj Nino il kako se već zove izgleda kao orangutan (nemam pojma gde je sve još igrao ali znam da sam viđala tu facu)
sram te bilo angry.gif tek sinoć sam ga pogledao i prilično mi se svideo. film, ne Gosling.odlična atmosfera i tempo, fali malo automobilskog fetišarenja al možda je i to dobro.
Link to comment
pa nema jebiga, al bolje i da nema no da su ovako mizerne ko u drajvu.taman, ekvivalent drajv jurnjavama je jurnjava na kosilici.jeboga, najzahtevnija scena je kad u toku snimanja filma prevrne avto.
sta mislis, zasto nema bolje jurnjave?
Link to comment

jebiga, necu reci da na momente nisam uzivao, recimo deo sa netsima mi je bas dojaja.kad postane majk majers, film dobija na kvaliteti, jedino mi je cudno zasto insistiraju da i auto postane majk majers auto, posto ne verujem da je u pitanju greska. u stvari verujem ali se nadam da nije.al ostaje dojam da je film mogao biti mnogo bolji uz malo truda i malo manje svrsavanja po sebi.mada je posle valhale fakat povratak u nesto sto se ipak zove film.zao mi je i sto je perlman tako slabo iskoristen, nije mi to uloga za njega nikako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...