Jump to content
IGNORED

Drive (2011)


3opge

Recommended Posts

18 minutes ago, Filozof manijak said:

Valhala je (za mene) najbolji Refnov uradak.

 

sta ti se dopalo? nema nicega, kao sto rekoh da su postavili kao predstavu bilo bi mozda ok da se pogleda, kao film ne sljaka. drive je barem film, kakav takav.

Link to comment

Što se mene tiče ko odgleda Valhalu do kraja pokazao je čeličnu volju i da ne bi poklekao pod kombinovanim KGB-CIA mučenjem. Samo za najjače i najhrabrije.

Najgore od svega je da sam se ja toj torturi izložio više od jednom i jedino mi nije jasno koja me magija tu privukla. Možda atmosfera kao što je gore rečeno.

Edited by Luther
Link to comment

Staviću ovo ovde da se nađe za sve željne NWR-ovskog orgazma, nego da kačim na serije jer nisam gledao a sumnjam i da ću imati snage.                 Too Old to Die Young (2019). Neon soaked noir by auteur filmmaker Nicolas Winding Refn (Drive, Bronson) filmed in his trademark style. An array of bizarre characters and scenes that stretch on to infinity before exploding into brutal violence, it wasn't for everybody but a treat for some.                

 

Link to comment

Odgledao TOTDY. Svaka scena brat bratu traje 10 minuta. Gledaju se, puše, neko uzdahne, dim se širi, ćute, osećaš da si bliži grobu za tu scenu, pa neko kaže: ‘Ja, vala’.
 

Ko ona dva amalina na akšamu iz priče.

Edited by Mos
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...