Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Skelton > Kolba i jeftiniji je.
Skeletor je i dalje sirov u tri lepe. Mislim da mu je ovaj offseason poslednja šansa da pokaže da li je materijal za startera.Za Kolba imam drugi strah : concussions. Uopšte nisam siguran da može da izgura celu sezonu zdrav.
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Skeletor je i dalje sirov u tri lepe. Mislim da mu je ovaj offseason poslednja šansa da pokaže da li je materijal za startera.Za Kolba imam drugi strah : concussions. Uopšte nisam siguran da može da izgura celu sezonu zdrav.
Za pare koje je dobio (nicim izazvano i neopravdanotm) morao bi da igra i bez kacige.
Link to comment
Skeletor je i dalje sirov u tri lepe. Mislim da mu je ovaj offseason poslednja šansa da pokaže da li je materijal za startera.Za Kolba imam drugi strah : concussions. Uopšte nisam siguran da može da izgura celu sezonu zdrav.
Ajde što ti imaš strah za Kolba, ali utisak je da se on kad izađe na teren ukaki u gaće, da izvineš. Ne krivim ga, ali startni qb u NFL-u ipak mora biti hrabriji (i luđi).
Link to comment

zasto ne bi hteo Peytona u Cardsima, Alphons, pobogu? to bi bila Warner Vol.2 situacija za njih i ako Menninga posluzi zdravlje imali bi garantovan play off, imo.Skelton je inace imao takve amplitude u igri da sam u vecini slucajeva mislio da je decko najgori QB u ligi, ali je imao i neke briljantne clutch poteze kad su se odlucivale tekme.Kolba je sjebala ta povreda taman kad je poceo da pokazuje neki kvalitet.

Link to comment
zasto ne bi hteo Peytona u Cardsima, Alphons, pobogu? to bi bila Warner Vol.2 situacija za njih i ako Menninga posluzi zdravlje imali bi garantovan play off, imo.
zbog boldovanog. Zato što mislim da nema šanse da preživi sezonu a da ne pogine ako mu je Levi Brown na LT.Ako bi bio zdrav, naravno da bi bio neviđen upgrade u odnosu na Kolba - tu su Fitz, Roberts kao slot, Heap i Housler na TE.Plus bi napad trčanjem bio bolji, jer se vraća Williams od koga imam velika očekivanja.
Link to comment
Mislio sam na prethodnih par godina, dok je Koldvel bio, naravno da nije ista uloga bila u vrijeme Dandžija, ali je evoluirala tokom godina. Sjeti se onog čuvenog tajm-auta od prije par godina protiv Džetsa. Nije valjda da neko misli da je Kodvel pozivao akcije Meningu, pa taj čovjek je u toku utakmice progovarao 3 rečenice.Što se tiče cifre, svi pominju tih 28M, i kako će ostanak PM na listi igrača koštati Koltse toliko, ali poenta mog posta je bila da će to ova igra oko Meninga koštati bilo kako da odluče, i ako odluče da katuju PM, da to neće značiti da će svih 28M moći da se spiska na potpisivanje drugih igrača. Ne moraš da natežeš tumačenje mojih riječi da bi to iskoristio da šiljiš patku na meni, imaš valjda interesantnijih stvari da radiš.
Koje siljenje? Imam samo problem kad bilo kakve informacije pocinju da se objasnjavaju obicnom puku. BTW, radio je Dungyu i gore stvari od toga - recimo, ~2003. je poslao nazad punt ekipu, jer je odlucio da ide na 4th down. To svejedno ne znaci da je bio HC, a Dungy strasilo. Ne znaci ni za Caldwella.Ostanak ce ih kostati mnogo vise i u realnim parama, a jos vise u salary capu. To ne znaci da ce imati 28 miliona viska (jer bi morali da primene svakakvu gimnastiku da ostanu ispod, a gde jedan igrac dodje 1/3 capa), ali da ponovim jos jednom - to niko ni ne pominje. Problem nije u salary capu i eventualnim mogucnostima za dovodjenje novih igraca, vec u cold hard $$$. Toliki roster bonusi u praksu tome i sluze i obicno se nikad ni ne isplate. Ili otpuste igraca na vreme da moze da trazi novi klub, ili se ugovor restruktuira na neku realniju cifru.
Link to comment

Levi Brown jeste ocajan i zato ocekujem da draftuju nekog u prvoj rundi za tu poziciju (dobar izbor bi bio Luckov saigrac sa Stanforda Jonathan Martin, ako bude dostupan).

Edited by Sundance Kid
Link to comment
zasto ne bi hteo Peytona u Cardsima, Alphons, pobogu? to bi bila Warner Vol.2 situacija za njih i ako Menninga posluzi zdravlje imali bi garantovan play off, imo.Skelton je inace imao takve amplitude u igri da sam u vecini slucajeva mislio da je decko najgori QB u ligi, ali je imao i neke briljantne clutch poteze kad su se odlucivale tekme.Kolba je sjebala ta povreda taman kad je poceo da pokazuje neki kvalitet.
Ja mislim da se Gabbert tu upisao CAPS slovima. :lol: Edited by buffalo bill
Link to comment
zbog boldovanog. Zato što mislim da nema šanse da preživi sezonu a da ne pogine ako mu je Levi Brown na LT.Ako bi bio zdrav, naravno da bi bio neviđen upgrade u odnosu na Kolba - tu su Fitz, Roberts kao slot, Heap i Housler na TE.Plus bi napad trčanjem bio bolji, jer se vraća Williams od koga imam velika očekivanja.
ap dobro, sam Manning bi bio ogroman napredak za OL. Kolb je presmesan, meni i dalje nije jasno sto ste davali sta se davali za njega, covek je u svim dosadasnjim startovima i kod vas i u Phili pokazao jedno veliko nista
Link to comment
Nema goreg QBa u ligi od Caleba Haneya... momak bukvalno ne zna gde se nalazi.
realno, njega je totalno sjebala povreda cutlera ove sezone. da nije imao shansu da onako izbriljira na terenu, mozda bi nekoga prevario i dobio neke solidne pare zbog partije protiv packersa proshle godine. ovako mu je taj voz otishao...btw nazovite topic lepo "nfl 2012", ko josh u nfl zove sezonu 2012-13...
Link to comment
Nema goreg QBa u ligi od Caleba Haneya... momak bukvalno ne zna gde se nalazi.
nemojmo biti tako izriciti. bio je tu i Henne recimo. pa Sanchez. ima ih na tom nivou 1 pristojan broj
Link to comment

ja sam do ove sezone mislio da je orlovsky (kad se samo setim izlazenja iz end zone za detroit 10, minnesota 12 :lol:), ali pokazalo se da je izgleda i slikar u njegovom timu gori od njega.

Link to comment
nemojmo biti tako izriciti. bio je tu i Henne recimo. pa Sanchez. ima ih na tom nivou 1™ pristojan broj
Nisam bas siguran da su doticni na njegovom nivou. Momak je napravio umetnost od kontinuiranog unistavanja drajvova sopstvene ekipe sporim i netacnim dodavanjima.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...