Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

10 hours ago, Mil@n said:

Bile 9000 :D Crkavica.. Ssa obzirom da lete..

 

e jbga, skupe su mi za zezu, eventualno za 3 iljade.

a ove rodjake su bas dobre, po mom ukusu. ni njih ne bih nosila, ali su mi lipe.

adidas-originals-jeremy-scott-js-wings-3

 

 

Link to comment

ove su vise da se osvetle. ako bi ih ozvucila, bila bi u fazonu da je u njih umesala prste (na nogama) biljana srbljanovic :D 

 

nekad uvatim sebe da zavidim deci sto svetle kad hodaju. volela bih i ja takvu obucu... crni lakirani hermes idealan da se postavi rasveta.  

Edited by darling
Link to comment

ove darling i bubuca su takve dve slatkice, da ja ne znam da li sam ikada srela dve tako blagorodne dobrice u zivotu? ljutite li se vi ikad? besne? ironicne, tvrdoglave? (sem zbog politike, ponekad, ali to je ok) vasi ukucani su zaista sreckovici samo takvi! a nije da ste blene neke, nego bas, bas inteligentne, obavestene, pametne!

 

kakav ste vi melem za dusu i mozak :wub::heart::wub:

 

(ovo naravno nema nikakve veze sa patikama, al' ste se tu nasle kad me oblio talas miline sto se javljate na forumu i sto vas citam :D)

Link to comment

hvala.

ja dosla da napisem: mil@ne, vodi nas u indjiju, a zatekla vase divne reci. koje su me zatekle...

malo sam pocrvenela, moram da se povucem u svoju kucicu :)

a sad se i stidim sto sam ponekad pogana na pm :D

 

hvala. i vi ste dobri. 

 

 

Edited by darling
Link to comment
6 hours ago, morgana said:

jel bijese killiana imala/htjela da kupi bijele adidas sa krilima, upravo na ovom topiku, ali davno?

bile su super.

daaaa! bas sam se nje setila cim sam vidla one bele i razmisljala da pitam sto je nema ovdi vise... 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Gledam ovih dana da kupim neke duboke cpele/čizme/gojzerice. Potrebe su sledeće:  porodično zimovanje, lakše pešačke ture (livade, šume i planine bez ozbiljnog kamenjara, uglavnom proleće-jesen, 10-20 km dnevno) i da mogu da posluže po gradu kad nije za plitku obuću. Nisam neki planinar, mada planiramo da krenemo na neke izlete od proleća s klinkama. Bitno je da ok drže nogu (da budem siguran sa rancem-nosiljkom sa ćerom na leđima), da mogu na sneg, da su udobne (ne pretvrde), da koštaju max 15k i da potraju makar 3-4 godine.
Izdvojio sam sledeće modele (na akciji u Đaku još par dana, neke još jeftinije u radnjama nego online): Copperminer Ronco, Copperminer Dufour 5, Lowa RenegadeLowa Taurus. Razmatram još i Planiku, ali su uglavnom nešto teže, tvrđe i skuplje. Ostalo je ili skupo ili nema broja, ili mi ne paše (Alpina mi je preširoka, npr.). Copperminer su dosta povoljne, ali ne nalazim ništa o brendu, Lowa ima gore-tex i vrlo je udobna. Kakve su generalno preporuke iskusnijih hikera? Jel koža neophodna ili gore-tex radi posao i sa najlonskim gornjim slojem (Lowa Taurus)? Ima li ko iskustva sa ova 4 modela? Koji Planikini modeli odgovaraju za navedeni use case (Forester, Mangart, Epir, Nanos)? Probao sam modele Rogla (deluje da nisu za sneg), Anapurna (pretvrde) i Epir Tibet (povelik broj - 48.5, a patike nosim 46, bojim se da ne bude preveliko).

Link to comment

Pa izgleda koliko sam video, samo promeniš boju.
E moj ortak hvalio te Coperminer, ali pre svega je isticao da je uzeo na sniženju [emoji57]


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...