Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ja gledao klincu jordanke.

 

imaju nezgodne veličine.

23,5 pa je sledeća 25. a nama bi 24 realno bio dobar. 23,5 je knap, a 25 je onako velikačko.

7300 su u radnji. jel ima to negde jeftinije?

 

imaju i adidas neke skajare za 3-4 hiljade, al kontam da bi mu se u tome znojila noga. takve neke je proletos nosio pa je imao neke krastice po prstima.

a ciciban nisu puno jeftinije od ovoga a opet su ciciban.

 

jordan-spizike-bt-317701-003.jpg

Mislim da je pretvrdo to za mališu. Probajte hummel, lagane su, savitljiv djon za razliku od većine dečijih patika, platno sa rupicama pa nona može da diše, ok cena:

 

http://www.djaksport.com/hummel-decije-crosslite-jr-n46272

 

Sve te sportske tike imaju ravno gazište

 

Edit: tek sad vidim da brojevi kreću od 26, sorry

Edited by maheem
Link to comment

Da, upravo to. Nisam do sada nosio kampers, juce sam (posle kupovine) gledao malo po netu i shvatio da postoje i kozne pelotas. 

 

idealne cipele za bgradsku zimsku bljuzgu, ne propustaju vodu, dosta izdrzljive, ima i lepih. skupe su, dizu im cenu svake godine, no uvek ih ima na rasprodaji. ja sam svoje kupila na 50 posto, mirna sam 10 godina. 

Link to comment

 

Ја сам купио ове тетки недавно. Кукала је како није нигдје нашла глежњаче/чизме да јој нису поуске. Надам се да ће бити задовољна.

post-11993-0-01127600-1504694018_thumb.jpeg

Edited by Simon
Link to comment
  • 3 weeks later...

Gde u Bgd mogu da se kupe pristojne gojzerice? Alpina, Salomon, Columbia, tako nešto... Intersport se blago raspada, Merell i McKinley su valjda njihove robne marke ali nisam našao ništa u Merkatoru, videću tamo kod Omladinskih brigada... Ima li Alpina radnju negde u Beogradu? U novom Merkatoru više nema.

Link to comment

Alpina je obicno imala svoje proizvode i u radnjama Planike, pogledaj tamo. (Ne znam gde ima sve Planike, mislim da je bila u Merkatoru?)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Samo na slici imaju, u Ušću nikad čuli <_<

Pogledaću u Delti, fala.

Ja pre dve nedelje uzeo ćeri u nsu, u centru. Doduše izbor nije bio kao na sajtu. Ne znam kako je u drugoj ns radnji u Bigu.

A imaš adidas gojzerice po sportskim radnjama poput Sport Vision, Djak, itd.

Link to comment

a mogu se i Timberland duboke kozne cipele koristit kao gojzerice..doduse nemaju zastitu napred pa se brzo izgrebu ali ako se koriste samo za planinu bude ok..

 

 

ja imam jedne koje su mi zimske do prolecne i super su,koristim ih i za ozbiljnije planine...za leto imam Salomon patike sa contra grip djonom ugl za Frusku jer su plitke..

Link to comment

Gde u Bgd mogu da se kupe pristojne gojzerice? Alpina, Salomon, Columbia, tako nešto... Intersport se blago raspada, Merell i McKinley su valjda njihove robne marke ali nisam našao ništa u Merkatoru, videću tamo kod Omladinskih brigada... Ima li Alpina radnju negde u Beogradu? U novom Merkatoru više nema.

Ne odbacuj Merrell, nisu oni Intersportova marka. Ne znam kakve su im cizme ali imam njihove hiking shoes i pokazale su se super. Gacala sam u njima kroz raznu vodu i uvek suve noge ostale....

Link to comment

Izveštaj, pre roka, popizdeo nešto i završio danas u afektu:

 

l39467200-phantom-salomon-mens-cagliari-

 

Kompromis, hteo sam nešto malo zimskije i malo jeftinije. Merell koje sam hteo nije bilo mog broja. Planika ima samo svoje proizvode, tvrde, teške, nema veličine. Alpinu nisam našao, verovatno ima u centru negde radnja, iznerviraću se sutra kad naletim slučajno.

150€, ali nadam se da sam miran bar 5 godina...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...