Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

fuj za predrasude... fuj za generalizacije.......ok, ipak, aj da vidim zasto ondak nema muskaraca koji nose ovako nesto...drmar227290_128873_jb.jpgil moras da budes Englez da bi ih nosijo?
upravo nosim gotovo iste! :) (ista boja, manje militantne)ok, generalizacije su aut. recimo da mi se fensi+kaubojski stil ne svidja ni pojedinacno ni zajedno. i da ne mogu da se prepoznam ni u jednom. i da su mi polusmesni ljudi koji u srbiji/danskoj/madagaskaru po ulici nose kaubojke. medju tim ljudima ima i onih koji su okej. znaci, jeste generalizacija, ali prihvatam i pojedinacne izuzetke.martine nosim zato sto su tople, udobne, vodonepropusne, kvalitetne, jednostavne. namerno nisam kupio one klasicne crne, jer su one statement sa kojim nemam nikakve veze. ljudi koji u srbiji/danskoj/madagaskaru nose martine kao statement su mi polusmesni. uopste konzumiranje neke robne marke ili stila kao statement mi je polusmesno.ovo mozda zvuci iskljucivo i ostro, nisam bas toliko strog, na kraju krajeva, rekao sam da sam spreman na kompromis oko cizama. ovo je samo razgovor o ukusima o obuci.edit: dodao sam quote da se zna na sta odgovaram. Edited by bup
Link to comment

pa ima onih koji izgledaju apsolutni seljani u kaubojkama.. aka dziberi i tome sl.... ali ja apsolutno nisam mislila na te likove, al dobro....imam i ja iste takve, crne.. stare nekih 15ak godina... donela sam ih ovde iz ciste nostalgije, vise ih ne nosimza kompromis :thumbsup: moja nekadasnja velika ljubav nikad nije bila spremna na tako nesto/nije ga bilo briga sta nosi.. a meni je to izmedzu ostalog, vrlo bitno....

Link to comment

E Hipiiiiiii!Hipi!U izboru odvratne obuce si uspela da zajebes i apotekine cipelke kacene na predmete obozavanja...edit: martinke se ne racunaju, iako si i tu uspela da isceprkas najodvratnije modele... :mellow:

Edited by Mancunian
Link to comment
kad saznas, javi :)
Dobio sam iz inozemstva takve pa bi da uzmem jos jedne ali izgleda mrka kapa :(Konacno da mi se svide jos neke patike osim Superstara koji nosim godinama (da ne kazem decenijama).
Link to comment

Meni sve to isto :huh: Doduse, ja sam prvi put u zivotu kupila patike pre jedno mesec dana (do sad sam igrala badminton u starkama) i to je stvarno udobno :blink:psujem

Edited by baklavica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...