Jump to content
IGNORED

Webtv


Venom

Recommended Posts

Da prijavim, probala rodbina na jos jednom kontinentu da pristupi webtviju, i ne radi. Dakle mozemo reci da definitivno ne radi iz inostranstva
Ja sam prošle nedelje bio preko, i gledao preko My link Arenu. Radi odlično. E sad ponuda je za sada problematična, ali su mi u Telekomu rekli da smeju da emituju samo domaću produkciju, što je tačno...
Link to comment

ovi sto sam ih ja pomenuo su naravno pirati, ali jebe mi se, legalno su registrovana firma u austriji, sklopis s njima lepo ugovor i vozi misko. nek ih jure tijanic i ostali za pirateriju.

Link to comment

Ja nemam nikakav problem sa "piratovanjem" RTSa, jer u Srbiji preko racuna za struju placam pretplatu. Jos sam do nedavno placao 2 (zbog 2 brojila) a antenom nisam mogao u isto vreme da uhvatim RTS1 i RTS2. Dakle, Tijanic mi dodje pare :PTakodje nemam problem sa "piratovanjem" B92, Studija B, Prve, itd - tj. bilo kog nacionalnog, lokalnog, gradskog, pokrajinskog kanala. To se sve vata u Srbiji za dzabe, antenom sam ih hvatao i gledao da mi niko ne naplacuje nista. Jeste, oni se finansiraju od reklama, a ja boravim dovoljno dana u mesecu u Srbiji da mi te reklame budu relevantne. Dakle ne vidim kako sam ih zakinuo.Sada kapiram sto Venoma muci to sto bi neko zaradjivao na tome sto njemu daje "piratovanu" sliku nekog kanala koji se inace placa dodatno (npr. Arenasport). Opet licno nemam taj problem, jer sam skoro uzeo IPTV u Beogradu, sa sve Arenom, tako da sam ja to vec platio :D

Link to comment

Ne muci me, nije to principijelan stav, niti me piraterija uzasava.Streamovi u ovom obliku su poceli tamo negde 2005. recimo. Tad jos uglavnom samo p2p varijante (Sopcast recimo itsl.). Jedno vreme posle 3K nije bilo NFL-a kod nas, a i kad ga je bilo, bilo ga je samo na SK (a SBB nije bio tako rasiren). I bio sam vrlo zahvalan tima koji su streamovali utakmice bez ikakvog razloga osim da to urade.Sta je poenta? Uzasno mi je kad neko uzme dobru ideju i napravi od toga biznis. Pritom je to sto rade nelegalno. Pretpostavljam da je iz ugla zakona i jedno i drugo nelegalno, ali za mene nije. I zato u tome ne ucestvujem koliko god mogu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...