Jump to content
IGNORED

Webtv


Venom

Recommended Posts

Znam da je bilo ranije, ali da ne trazim sad. Jel moze Webtv da se gleda bez Telekom ADSL-a? Odnosno, vidim da ne moze bez toga da se registruje, ali ako neko sa Telekom nalogom to kupi, da li mogu sa drugog ISP-a da pristupim?

Link to comment
Znam da je bilo ranije, ali da ne trazim sad. Jel moze Webtv da se gleda bez Telekom ADSL-a? Odnosno, vidim da ne moze bez toga da se registruje, ali ako neko sa Telekom nalogom to kupi, da li mogu sa drugog ISP-a da pristupim?
Trebalo bi da moze rece mi kolega da je pricao sa njima i da je cilj tog webtv-a upravo dijaspora...
Link to comment

moze da se gleda odakle hoces. ja sam davao svoj nalog ljudima koji su kod drugog ISP-a i koji su u inozemstvu i radilo im je bez problemaedit...ako mislis na ovo:http://www.open.telekom.rs/webtv/

Edited by Далибор
Link to comment

Mislim na to. Zahvaljujem forumasu koji mi je dao svoj ADSL login, ali meni ne radi. Prvo sam probao na nekom raspalom laptopu (koji nije moj) i nije radilo. Sad sam probao kod sebe, prvo sam morao da instaliram wmp plugin za Firefox (mada nije radilo ni u IE-u) i opet ne radi. Stoji jedno vreme "connecting to media" dok se ne ugasi. Mozda je do mreze.

Trebalo bi da moze rece mi kolega da je pricao sa njima i da je cilj tog webtv-a upravo dijaspora...
Sad sam guglao i nasao ovo http://www.svenaklik.com/ . Nasam sam prvo vest na nekom levom portalu, pisalo "za srbe u dijaspori". 10$ mi je vec malo puno da dajem za par domacih basket utakmica koje pogledam mesecno. Tj. prvi motiv mi je bio da se ne smaram vise sa streamovima, ako bi ovo radilo za 300 dinara mesecno. Edited by Venom
Link to comment

Ne volim ih, idu mi na nerve. Ne volim ljude koji zaradjuju na pirateriji.edit: Ne kritikujem previse, ali nemam razloga da ucestvujem u tome, ako vec postoji mogucnost. Treba mi Arena, a oni sigurno nece preziveti tako sto ce Balkansport naplacivati streamove.

Edited by Venom
Link to comment
Ne volim ih, idu mi na nerve. Ne volim ljude koji zaradjuju na pirateriji.edit: Ne kritikujem previse, ali nemam razloga da ucestvujem u tome, ako vec postoji mogucnost. Treba mi Arena, a oni sigurno nece preziveti tako sto ce Balkansport naplacivati streamove.
A kad gledas besplatne stream-ove, ti sajtovi ne zaradjuju na pirateriji time sto imaju mali milion banera na sajtovima?Btw, sumnjam da Telekomov WebTV mozes da koristis iz inostranstva, taj sto kosta 300 din. mesecno, ako su vec napravili taj svenaklik portal za dijasporu koji kosta 10$ mesecno. Zasto bi onda uopste i radili ovo drugo? Tj. ako je moglo do sada, verovatno vise ne moze. Takodje, kao kablovski TV provajder (sto Telekom jeste) verovatno bi bili u problemu sa TV pravima (jer bi van Srbije emitovali kanale koji imaju pravo da emituju emisiju X ili utakmicu Y samo na srpskom trzistu). Mislim da su zato napravili i ovaj specijalni internet Arenasport na svenaklik portalu, jer ce taj pustati samo domaci sport (a ne recimo primeru ili ligu sampiona ili sta vec).Btw, da li si pokusao da se registrujes na svenaklik, u nekom clanku pre nedelju-dve je neki lik iz Telekoma govorio kako postoji neki zesci popust ukoliko odma uzmes valjda godisnju pretplatu, i da ta promocija vazi do kraja februara, ili tako nesto. Mozda gresim za datum.I da brate razmazen si. Ja sam svojevremeno placao po 10$ za jednu utakmicu na sajtu Evrolige i drugim prilikama, a prenose evropskih prvenstava (celih) na sajtu Fibe po 30-50$ :P
Link to comment

Da li zaradjuje na banerima? Ne znam, nisam se time bavio. Sto se mene tice ne zaradjuje nista, bar ja nisam video nikakvu novcanu transakciju.I ja sam mislio da to nece raditi, ali vidis da ljudi kazu da radi. Ko ce ga znati.Nije u pitanju razmazenost, nego neisplativost. Nemam $10 mesecno za nesto sto mi treba jednom mesecno kad se setim da pogledam koju domacu utakmicu. Podelio sam jedne godine NFL Gamepass za sezonu i kasnije za plej-of. Idi proveri koliko kosta (malo vise od 10, ili 30 dolara). Ali to sam stvarno koristio i nije mi bio problem.

Link to comment

Btw probao sam i ja da pristupim svom webtv nalogu iz inostranstva. Kada pokusam da otvorim nesto, samo dobijam "Connecting to Media..." i nema nikakvog signala.Onda kaze "Ready", i nista. Pa ja opet kliknem play, on opet "connecting to media" i nista posle odredjenog vremena. I tako u krug.Pokusavam arenu, RTS1, RTS2, Happy, BBC...nista ne radi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...