Jump to content
IGNORED

OK Kanal, Treći kanal, NS Plus, ...


stoka

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    10

  • Dr Arslanagić

    9

  • hazard

    5

  • Malkmus

    4

Ma ta je bila samo sisata, slatkis je bila Kristiane Backer
Kristina Bejker je 1995. godine prešla u islam a 2009. godine napisala memoare "Od MTV-a do Meke". Bila je udata za marokanskog novinara Rašida Džafara i vatreni je pobornik celibata žena koje nisu u braku ... Ipak glasam za:rebecca_de_ruvo0002.jpg Edited by stoka
Link to comment
seća li se neko kviza Remote Control?
Uz to sam naučio engleski.
a je l' 3K emitovao i onu muzičku top listu koja je bila ispresecana skečevima, gde Đuričko, B.Milivojević i ekipa prave bend ? ne mogu da se setim kako se zvalo.
Ovo se valjda zvalo "Oko moje glave", mislim da je išlo na drugom RTS-a, u drugoj polovini 90-ih.
Link to comment

Secam se trenutka kada je Kalicanin ovo premijerno pustio na 3K, eh taj rotirajuci MTV-NS plus (ovde ima i malo trostruko preklapanje), kVlt :wub:http://www.youtube.com/watch?v=uqBvBnDDD6cKad se vec spominje vlazni san Pandilovic (nije ni I. Nikcevic za bacanje :blush: ) imali su i Ivanu Negativ da im "peva" u jednom spotuhttp://www.youtube.com/watch?v=BwNxMJvvjoUed: KLF kacket. neprocenjivo. :D

Edited by palfoot
Link to comment

gledah tada na 3k prvotnu invaziju iraka na sienenu i sjecam se kak sam se napunil adrenalina :isuse: - budalost, teska.. stagod, osim bracike karaklajica (panj. ce doc' potom), realno kadar (u biti nikoji s' obzirom na razne suvocarov-pandilovic ugursuze i kalicaninovu saj-trens udrugu tehnokratija, brrr..) nije mogao megdanisat' s' ondanjim b92 (da, da, - drugi medij, drugaciji ljudi, publika.. ipak, isto vreme, i ja kao posmatrac/ucesnik, povezuju ne podudarno ((ili mozda nije nesamerljivo..?)).

Link to comment
gledah tada na 3k prvotnu invaziju iraka na sienenu i sjecam se kak sam se napunil adrenalina :isuse: - budalost, teska..
pa to ti je bio drugi real-time propraceni ratni ili para-ratni dogadjaj koji si uopste mogao videti na TV-u.prvi je bio rumunski ustanak, sa sve Adamom Puslojicem, sakama koje prekrivaju kamere (ustanici nesto nisu marili za snimanje) i onim mucenikom Rumunom koji puca sebi u nogu.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Podsećanje na špice sa Trećeg kanala ...Hit dana ...Sat-elt. To je bila špica posle koje se 3K ukljućivao u MTV ili neki drugi satelitski kanal ..."Lokica na 3K" - vežbajte svako jutro sa Lokicom! Ili, ako ništa drugo drkajte na Lokicu i njene saradnice u trikoima dok vežbaju ...

Link to comment

Špica kojom je 3K svako jutro najavljivao svoj program ...Najava za seriju ...Džingl za reklame sa najavom još jednog sjajnog projekta ace matića ...

Edited by stoka
Link to comment
"Lokica na 3K" - vežbajte svako jutro sa Lokicom! Ili, ako ništa drugo drkajte na Lokicu i njene saradnice u trikoima dok vežbaju ...
:-D Kada tako gledaš, to se može reći za dobar broj emisija. бај тапаток
Link to comment

jel kod njih išla i ona strana emisija o masaži? neka matora plavuša sa nauljenim rukama masira raznorazne tipove, isto u trikou ko lokica. ta je bila bolja od ovih naših. karnalnija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...