Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Rispekt za Max Holloway - a, prihvatio nedelju dana pred mec i jos sa Khabibom ... mora se za njega navijati

Ferguson je toliko srao i smarao ovih dana  da mu ovo nikako nije trebalo ...

 

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Samo mi nije jasno kad je pre prezdravio kad prošlog meseca nije mogao da se bori sa frenki edgarom jer mora na operaciju 

Hah, to sam zaboravio, ne secam se o kakvoj se tu povredi radilo ...

Kad bolje razmislim ovo je za Holloway - a  relativna win-win situacija, 7 dana pred mec, druga kategorija ... ima sva moguca opravdanja ako izgubi a i dalje titulu u 145 ... a i dobar je novac sigurno dobio

Link to comment

Khabib ako dohvati Holoway,ima da ga stavi na rame,popne se na zid oktagona kao King Kong i otrese ga o pod.

Koliko kod ne gotivio Konora,on ima legit shansu protiv Khabiba sa levicom.Cime Holowey moze da zaplasi Khabiba,ne znam?Verujem da se nada Condit scenariju,gde ce da cacka low kick i kao skuplja poene.Ali Khabib nije Nik Diaz..ima da ga juri po oktagonu ko seljak prase po vocu.

Edited by askeladden
Greska
Link to comment

Stipan je sebi kupio mjesto u panteonu najvećih odavno, ne za džabe, iako su ga maltene u svakom mečapu proglašavali za luzera unaprijed, kad je preživio onu životinju od Nganua ja nakon toga ni dinar protiv Stipe ne igram, mada volim rusku školu i njihove ove neatletski građene razbijače :D  

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...