Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Meni potpuno očekivano, samo ako Stipan preživi prvu rundu. Kad je preživio, ništa drugo nisam vidio kao ishod, ali ovoliko loš kardio odavno nisam vidio. Sad debeli ili na trčanje ili možda da ništa ne mijenja, do sad mu je ovo davalo rezultata, da čeka da Stipe ode u mirovinu.

 

Samo me čudi zašto ga Stipe nije završio u nekom momentu, krajem 3. runde mislim da mu je uzeo leđa i krenuo da ga davi, ali isteče vrijeme, no bilo je dosta prilika za to.

Edited by James Marshall
Link to comment

pa mozda nume. stipe valjda nikad nikog nije pridavio dosad.

meni je neobicno kako ga je lako sobaljivao kad god pozeli, jedno je nemati kardio a drugo da toliko ne znas da se odbranis od bazicnog napada.

Link to comment

Bilo je malo komično gledati kako se nose po oktagonu, doduše valjda je to i bila Stipina taktika, da ga izmori time, tako što će mu se nakačiti na kosti i tjerati ga da ga ovaj nosi.

 

Ali drago mi je zbog ovog, jebeš i te konje koji idu na samo jednu stvar, ubijanje prvim udarcem. Ovo je bilo kao sukob profi borca i nekog seljaka za kog svi u selu kažu da ima tešku ruku. Možda može bika da obori jednim udarcem, ali bik ne uzvraća i ne zna da se brani.

Bolno je bilo gledati koliko mrcina nume. 

Link to comment

pa to mi je i cudno, kolko nume, ceo svet je znao sta ce stipe tacno da radi, sigurno niko nije ocekivao da krene da se saketa pa ko duze izdrzi.

pritom nije u nekom bezveznom amaterskom kampu crnjo. izgleda da je poverovao u hajp o sebi.

i ne znam dal se meni cini, ali deluje veci nego ikad, bas bi bilo bulja da bude kao sa lesnarom, kad krene da gubi da se ispostavi da ipak nije 100posto načuralac.

Link to comment

Ngonu je na merenju tezio 260 funti,i onda je verovatno stukao sto grama kreatina i pet litara vode iz dvaput.Naduven je kao zaba.Stipe je  u ringu izgledao suv kao bakalar u odnosu na Ngonu.Ceo hajp oko USADA polako jenjava.Rasterali su Brazilce i to je to.Jbte Jones se vraca nakon drugog penala,na majke mi nisam.Sto bi se sada potresali sto Ngonu izgleda kao da je HGH mazao na leba

Link to comment

Rory vs Lima.Vrlo old school tehnicka borba.Lima ima skoro pa savrsenu kontrolu iz garda,Rory je imao par obaranja fazon ni GSP ne bi mogao bolje.Mislim da je Wonderboy i dalje u stanju da dobije Roryija a i Limu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...