Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Komentarisah na "Dobrim i lošim komentatorima" dotične koji su pratili neki domaći spektakl... Pa nekako dođoh i do Marka Lajhnera našeg MMA borca srednje kategorije i domaćeg mu tima... Evo link ka tome pričaniju, sa sve klipovima njegove dve borbe sa RTS-a i SOS-a Za sad obećava, ali kako će i da li će proći, u nekoj ozbiljnoj međunarodnoj konkurenciji, to ćemo tek videti...Edit: Inače, ujka mu je Vuk Rašović :rolleyes:

Edited by dare...
Link to comment

Dobar je ali ovaj Mihajlovic bas ne zna, ne moze se na osnovu ovog meca izvlaciti utisak... Jebote, lik nema ni tehniku ni taktiku, tako sam mogao i ja da upadnem...

Link to comment
Dobar je ali ovaj Mihajlovic bas ne zna, ne moze se na osnovu ovog meca izvlaciti utisak... Jebote, lik nema ni tehniku ni taktiku, tako sam mogao i ja da upadnem...
Nemoj tako, vidiš da komentatori imaju samo reči hvale za Mihailovića ;) Elem evo ti i link sa dvomeča Srbija Hrvatska (ili obrnuto :unsure:) gde nekog Brguljana (CRO) pelivanski davi u parteru ko zmija žabu (mada je žilav brat croat)... U parteru se podjednako dobro snalazi i kad je gore i kad je dole u podređenom položaju...Još da ima jače pesnice gde bi mu kraj bio...Prvi deo snimkaDrugi deo snimka
Link to comment

Bio sinoć na Sport Klubu u terminu 20.30 - 22.30h pod nazivom "Elite Rage Cage" ili slično... Ne znam da li će to biti praksa, ili su samo slučajno uboli snimak nekog spektakla iz Londona. Borbe su bile solidne (bila i jedna ženska). :rolleyes:

Link to comment

Marko Lajhner je bivsi dzudo prvak Srbije(Srbije i CG) zato ima odlicnu tehniku obaranja. Mihajlovica, iako je veci i jaci, je obarao kad je hteo jer dzudisti uce kako najlakse oboriti coveka, sto bi se reklo znaju tajne zanata.

Edited by No7
Link to comment

Eh daaa... Ove nedelje na Sport Kanalu ponedeljak/sreda/petak 20.30h +subota oko podne MMA Cage Rage pa ko voli nek izvoli... Dokle će trajati ova programska šema videćemo... :rolleyes: Inače bilo bi dobro ako se neko razume da objasni ima li i koje su razlike između UFC; MMA i CR varijanti borbi, ili su to samo različite asocijacije...Mada video sam ove nedelje da je jedan tip pokušao nogom da zgazi tipa na zemlji...Inače juče je borbe komentarisao gorepomenuti Mark Lajhner. :thumbsup:

Link to comment

Vidim ja niko ne gleda ove "divljačke sportove"...A borbe su sasvim dobre i cela stvar sasvim pristojno vremenski traje (sat-dva) uz sasvim dobar kometar i dotičnog Mark Lajhnera koji je gost u skoro svakom prenosu...

Edited by dare...
Link to comment
Dobar je ali ovaj Mihajlovic bas ne zna, ne moze se na osnovu ovog meca izvlaciti utisak... Jebote, lik nema ni tehniku ni taktiku, tako sam mogao i ja da upadnem...
Nemoj tako, vidiš da komentatori imaju samo reči hvale za Mihailovića wink.gif
Najace je bilo kad su rekli da mu je specijalnost brazilski JJ, covek je celu borbu prelezao na ledjima ko fosna, strasno, nije cak ni pokusao da se vadi iz zahvata.Brazilski JJ my ass cool.gif
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odlican onaj Olivije, nego s pola uveta sam slusao najavu pa nisam siguran rekose li da je njegov bekgraund iz judoa ili njegovog trenera?vrhunski parter radi mali

Link to comment
  • 4 weeks later...

Pa ne znam, golem je Sylvia i udara ko maljem al' ja nekako tipujem na Fjodora, mislim da ce nekako da ga smulja u parter a onda je gotov, ili graund end paund ili ce da mu iscupa polugu. Tako mi se nesto javlja

Edited by Takanohana
Link to comment

I ja sam slicno razmisljao ali sam onda skontao da me ovaj pajser jos vise nervira od Fedora i ipak bi' voleo da dobije po labrnji, a Fedora ce neko drugi da ispresavija.

Link to comment

Ja mislim da ćega Fedor odrati skroz naskroz... Ko nije lenj neka pogleda Fedorove snimke... Evo jednog od čudnijih, gde se vidi da mu visina i težina protivnika ne predstavljaju problem... Doduše Tim Sivija, je sigurno mnogo pokretljiviji i opasniji i bolji udarač, od ovog korejskog Čudovišta...A evo i najave sutrašnje borbe:Ako neko zna/nađe stream za gledanje ovoga spektakla neka ga postavi... Ili bar snimak meča kada sve bude bilo gotovo... Da onda analiziramo natenane... :rolleyes:Edit: Ne znam šta znače ove kladioničke kvote, pa nek neko ko se razume protumači kako stoji stanje na kladionicama.

Edited by dare...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...