Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Kimbo Slice bi ko fol trebalo da se okusa u UFC-u.
Kimbo je vec u MMA, ali potpisao je za "Elite Xtreme Combat", a imao je i prvu borbu i sto je najbolje pobijedio je giljotinom :blink: a u Februaru bi se trebao boriti sa Tank Abbottom, to bi moglo biti dobro jer su obojica po vokaciji udaraci.
Link to comment
Kimbo je vec u MMA, ali potpisao je za "Elite Xtreme Combat", a imao je i prvu borbu i sto je najbolje pobijedio je giljotinom :blink: a u Februaru bi se trebao boriti sa Tank Abbottom, to bi moglo biti dobro jer su obojica po vokaciji udaraci.
Pobedio matorog Raya Mercera. Dodushe ja sam bio iznenadjen koliko se pametno borio. Ja sam tipovao da ce ostati u stand-upu sa matorim, ali Kimbo (ili neko iz ekipe) je pametno zakljucio da sa matorim ne vredi pokushavati one fore sa youtubea jer ce biti ubijen. Meni bi lichno bio zanimljiv revansh protiv onog copa shto ga je razvalio u street fightu, inache van toga nishta, ne verujem da bi izdrzao ni minut protiv nekog ozbiljnijeg borca. Edited by Schmeling
Link to comment

Pa nije ga bas taj pandur razvalio, vise je Kimbo crk'o pa nije mog'o da stoji na nogama. Ako si dobro video facu tog simpaticnog debelog batice, video si da je zapravo on bio razvaljen. A i to je bilo pre 100 godina, tad je Kimbo bio dosta manji i nije imao apsolutno nikakvu kondiciju, baldis'o je posle minut. Od toga ne moze gore, sada moze biti samo bolje pripremljen.Mada, jasno je da bi ga sjeb'o svaki ozbiljniji borac koji zna neke poluge i ostale zajebancije, sa udaracima bi mogao da se nosi... par minuta :D

Edited by Zli Gli
Link to comment
Pa nije ga bas taj pandur razvalio, vise je Kimbo crk'o pa nije mog'o da stoji na nogama. Ako si dobro video facu tog simpaticnog debelog batice, video si da je zapravo on bio razvaljen. A i to je bilo pre 100 godina, tad je Kimbo bio dosta manji i nije imao apsolutno nikakvu kondiciju, baldis'o je posle minut. Od toga ne moze gore, sada moze biti samo bolje pripremljen.Mada, jasno je da bi ga sjeb'o svaki ozbiljniji borac koji zna neke poluge i ostale zajebancije, sa udaracima bi mogao da se nosi... par minuta :D
Slazem se da bi dobio batine, ali svakako me impresionirao koliko je napredovao. Ne radi dzaba 'de radi!!! :lol:
Link to comment
Pa nije ga bas taj pandur razvalio, vise je Kimbo crk'o pa nije mog'o da stoji na nogama. Ako si dobro video facu tog simpaticnog debelog batice, video si da je zapravo on bio razvaljen. A i to je bilo pre 100 godina, tad je Kimbo bio dosta manji i nije imao apsolutno nikakvu kondiciju, baldis'o je posle minut. Od toga ne moze gore, sada moze biti samo bolje pripremljen.Mada, jasno je da bi ga sjeb'o svaki ozbiljniji borac koji zna neke poluge i ostale zajebancije, sa udaracima bi mogao da se nosi... par minuta :D
Upravo tako, razbio je pandura, pandur ga je uspio dobiti na foru poluge i davljenja (za sto su iz Kimbove ekipe tvrdili da je bilo protiv dogovorenih pravila), i to ne bas uspjesnog jer je to sve potrajalo. Inace pandur (ako se dobro sjecam preziva se Gannon) je napustio posao i potpisao za UFC i imao je par borbi ali neuspjesno... i bio je totalno razvaljen
Link to comment
Upravo tako, razbio je pandura, pandur ga je uspio dobiti na foru poluge i davljenja (za sto su iz Kimbove ekipe tvrdili da je bilo protiv dogovorenih pravila), i to ne bas uspjesnog jer je to sve potrajalo. Inace pandur (ako se dobro sjecam preziva se Gannon) je napustio posao i potpisao za UFC i imao je par borbi ali neuspjesno... i bio je totalno razvaljen
Sve stoji, ali morash priznati da je sa pandurom pao i mit o Kimbou.
Link to comment
  • 2 weeks later...
Nije glup poraz nego pametna pobeda :-)Zamisli da je Brock nastavio da menja opis lepog Mira, a ono plavo luce to posmatra iz prvog reda - ne ide.Nego, imas li Nogeirin mec?
Sto se tiche Brocka, delovao je kao glupava zhivotinja. Mislim, stojish onako casual pored Mira za koga ceo svet zna da ce da ti polomi neshto ako se samo i malo opustish. A ovaj ga drzi za noge i kulira. Razocarao me Brock, mislio sam da je pametniji. Ipak, da se sastao sa nekim kome specijalnost nije BJJ, ubio bi ga. Mnogo je jak i mnogo je brz. Videcemo... Neki prizivaju Brock-Sylvia za jun, ali to tek ne bi bilo humano - Sylvia nema chime da se suprotstavi Lesnaru. Bolje da mu daju nekog sa limited BJJ (mada, pored Mira svako izgleda kao ogranichen BJJ). Edited by Schmeling
Link to comment
Zamisli da je Brock nastavio da menja opis lepog Mira, a ono plavo luce to posmatra iz prvog reda - ne ide.
Plavo luche je Lesnarova zhena, Rena Mero, poznatija kao Sable, kecherka. Mislim da ne bi imala nista protiv da je animal nastavio da ga ubija. Kao ni Undertaker, Steve Austin ili Kurt Angle. :lol:
Link to comment
Al' je ovo trulo, jebote... Trebao je da ga pusti da ustane i da nastavi da ga puni, koji je qrac naskakao k'o balvan...
Pa chovek je balvan. Tachno, da ga je samo pustio da ustane, Mir ne bi docekao kraj runde. A najgluplje od svega je sto je Mir notoran po svom slabom cardio, dok Lesnar ima verovatno najbolju kondiciju u profesionalnom sportu. Da je borba usla u 2. rundu, Mir bi jedva stajao, a zivotinja je imala kondiciju za 232 runde. Video prilozen kao dokaz.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...