Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pozajmio pre par dana jednom nesretniku 100e a on mi dao u zalog Samsung S22 i onda je posle par dana ocekivano trazio jos 50 i da telefon ostane meni, dakle imam ga za 150e. Jasno mi je da je bas povoljno u odnosu na cene sa oglasa ali je cemu taj telefon, da ga zadrzim ili prodajem za 250 i jace kao i ostala deca?

 

Imam Xiaomi Mi11i, cisto za poredjenje. 

  • Haha 1
Link to comment
8 hours ago, napadaj said:

Ne bi me čudilo da neko traži taj telefon.

 

Kupljen polovan u radnji, sve regularno, ne bi se ja zaletao da nisam proverio. Zadrzacu jer mi je Xiaomi izlupan na vise mesta, ispadao mi mnogo puta cak i na beton a tad nisam imao nikakvu zastitu ekrana.

 

Za tebe bi Shane bilo 400, prica se da si zesci tajkun :fantom:

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Svanulo mi od kako sam pre par meseci prešao na Motorolu i rešio se MIUI-ja.

Skoro čist Android, nema gomile bespotrebnih aplikacija kojih ne možeš da se rešiš, solidno drugačije i bolje celokupno iskustvo… ne bih više šaomija, koliko god hardverski bio ok.

Nervirao me je ali i dobro služio 4 godine. Ništa mu posebno ne fali ni dalje, ali bilo je vreme za promenu. Svetliji ekrani i veća frekvencija osveženja baš dosta znače, to se možda prvo i oseti na novijim modelima…

 

Btw, dosta ljudi oko mene pokupovalo Honore i super su zadovoljni.

Nisam se nešto udubljivao, ali primeti se lep dizajn i izrada, rekao bih da oni otimaju dobar deo kolača Šaomiju.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Meni je ovaj Mi 11i super i pored tih milion aplikacija i kojecega u pozadini ali nije izdrzao test ispadanja na beton bez zastitnog stakla i maske i to vise puta pa mu je vreme da se menja... 

Link to comment

Ni ja ne volim MIUI. Koristio sam Mi10T Pro godinu i po dana kao službeni telefon i baš me je nervirao, svanulo mi je otkako sam za poslovne potrebe prešao na S23.

Link to comment
18 hours ago, Shan Jan said:

Jbg da si se javio par sati ranije kupio bi ja. Upravo pazario redmi note 13 pro za kevu za 250.

Tajkun programer a kupio bi MAJCI polovan mob sumnjivog porekla, ccc, trebalo je da te udavi u kadici ko mače :dry:

  • Haha 4
  • Tužno 2
Link to comment

Prodajem polovan perfekfan S22, nov nov nov, bez kutije i punjaca ali 100% legalan, vec par dana radi i niko ga nije locirao, dakle nije kraden i trazen

 

Cena za ppp tajkune: 499 evryyy :fantom:

  • Haha 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...