Jump to content
IGNORED

Kuce i mace koje traze dom


đorđe geprat

Recommended Posts

ozbiljno razmišljam da uzmem mačku. u našoj maloj zajednici se lome koplja oko obične, avlijske mačke kojoj treba topli dom (to bi ja) i ruske plave (to bi zajednica). htela bih baš mini mačence, da od početka bude sa nama, onako malo, šašavo i pufnasto. :wub: laki, aj na pm kolko je cijena prava sitnica. zaboravi, ne umem baš mnogo da čitam.želja za mini mačetom i dalje postoji.
ako se ne varam, sledeca berba je u prolece. sadasnji macici su vec malo odrasliji, mislim da su avgustovski vec preveliki za ono sto ti hoces...zenina tazbina ima super macu ciji su macici fantasticni - mesanci ali prelepi, izgleda da je stalni tata neki dugodlaki norveski macor.
Link to comment

HALP!Pronadjena dvomesecna (odokativna procena) mackica ispred zgrade moje keve, koju je neka klinka uzela ali joj roditelji nisu dozvolili da drzi mace u kuci pa je sad smestena ispred zgrade. Danas se po ovom toplom vremenu tresla od zime dok smo joj davali da jede, ne zelim da doceka minus tamo. Ljudi iz zgrade joj povremeno daju malo mleka ili nesto ali to nikako nije dovoljno niti humano. Nepelujem™ na sve koju su oduvek hteli prelepu narandzastu zenkicu da se jave na PM. Vec sam poslao PM popinsovoj, posto sam video da je bas tako nesto i trazila, ali posto se ne javlja moram da reagujem javno. Ko je zeli dobice je na kucnu adresu ako treba, samo nek je udomi ! Mackica je izuzetno, ali zaista, izuzetno umiljata i pitoma. Evo i jedne slike koju samo uspeo da uzmemdsc00132yb.jpgkao sto se da videti, duzine je jedne plocice (dakle 20 cm)

Edited by 8-walker
Link to comment
ste sigurni da je zenkica? znas gde treba da se gleda?ako nema negde po sebi belo, mislim da je macor u pitanju:) /sto je inace suuuper, narandzasti macori = ne moz bolje:)/
mislim da je bolje imati mačku. imao sam kofi 9 godina. sterilisao sam je s godinu i po i ostala je živahno mače do smrti. nikakvo lutanje je nije zanimalo. ranije, mačor mi se stalno dolazio iz tabačine krvav, odran, s čirevima. malo malo, kod veterinara. uzmi mače, slatko je. ja bih da nije ovih mojih kuja.
Link to comment

Ахтунг : Ускоро ће се на овом свету и мојој грбачи појавити неодређени број кучића произведених приликом полног акта чупавог дугодлаког Чеде окер боје и краткодлаке Безимене жуте кује. Уколико има хуманих људи

који би желели да спасу слатке мале куце од бездушне стрвине која ће их отргнути од јадне мајке и бедног оца, стрпати у смрдљиви џак, убацити у гепек, возити их десетак километара, паркирати уз обалу и - док тужно шкомућу - бескрупулозно завитлати у ледени, мрачни и прљави Палић

нека ми се јаве на ПМ.

Link to comment
Ахтунг : Ускоро ће се на овом свету и мојој грбачи појавити неодређени број кучића произведених приликом полног акта чупавог дугодлаког Чеде окер боје и краткодлаке Безимене жуте кује. Уколико има хуманих људи

који би желели да спасу слатке мале куце од бездушне стрвине која ће их отргнути од јадне мајке и бедног оца, стрпати у смрдљиви џак, убацити у гепек, возити их десетак километара, паркирати уз обалу и - док тужно шкомућу - бескрупулозно завитлати у ледени, мрачни и прљави Палић

нека ми се јаве на ПМ.

ružni psihopato, jel jedan od roditelja tih budućih kučića isti onaj koji si, bezdušna strvina that you are, spaso sa autoputa? nisu mi potrebni kučići, samo sam došla da ti kažem da ne serendaš. p.s. apropos mačke, još uvek sam u pregovorima sa rasistom. ja snažno želim da udomim malu žutu macu, al ova forsira liniju ruske plave. stra me od ishoda.
Link to comment
ružni psihopato, jel jedan od roditelja tih budućih kučića isti onaj koji si, bezdušna strvina that you are, spaso sa autoputa?
Спашен је зато што је мужјак који је требало да живи у православно-зилотском целибату. Међутим, драга деца су у мом одсуству усвојила и псето женског пола па се десио овај несрећни случај који ће имати страшне последице уколико се твоје тврдо срце не смилује над грком судбом нерођене пашчади.
Link to comment
Спашен је зато што је мужјак који је требало да живи у православно-зилотском целибату. Међутим, драга деца су у мом одсуству усвојила и псето женског пола па се десио овај несрећни случај који ће имати страшне последице уколико се твоје тврдо срце не смилује над грком судбом нерођене пашчади.
:yawn2:
Link to comment
ružni psihopato, jel jedan od roditelja tih budućih kučića isti onaj koji si, bezdušna strvina that you are, spaso sa autoputa? nisu mi potrebni kučići, samo sam došla da ti kažem da ne serendaš. p.s. apropos mačke, još uvek sam u pregovorima sa rasistom. ja snažno želim da udomim malu žutu macu, al ova forsira liniju ruske plave. stra me od ishoda.
Ko je musko u toj kuci ?
Link to comment
teška srca priznajem - rasistkinja. ima 3 šurikena i sinoć je dobila novi nož.
Razmisljaj lateralno. Ne jedna maca ili druga maca. Dve mace.Ako uzmete 2 mace sve ce biti OK, nije to materija i antimaterija, nece svet da se zavrsi u ognju.(u stvari hoce, kad pocnu da se jure po kuci, ali nema veze, makar nece biti dosadno)
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nocas sam nasla jedno malo izgubljeno kuce u mojoj ulici na Telepu.Za sada je kod mog komsije jer nisam znala sta drugo da radim sa njim, jer ne smem da ga dovedem kod mene kuci. Molim vas da mi javite ukoliko znate nekog ko bi zeleo da udomi stene.Ne znam da li je musko ili zensko, nisam se setila da proverim, smedje/siv je, sa crnom njuskom.Stvarno je presladak, nije plasljiv i uhranjen je, tako da mislim da se skoro izgubio.0612946771

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...