Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

1 hour ago, Arkadija said:

 

Ono nije bilo leto, nego večna jesen. Svo ono opalo lišće po putevima, bakarni i maslinasto zeleni tonovi.Jesen.

+1

ali takvo je vreme u džordžiji kada oni snimaju u periodu avgust - oktobar :happy:

Link to comment
  • 6 months later...

Reklo mi nekoliko njih da je 8. sezona AHS odlična pa krenuo da gledam, deluje zabavno za sad. Mislim da sam gledao samo dve, originalnu i onu u ludnici. Nisam baš ljubitelj tog žanra, ali gleda mi se ovih dana tako neki treš. :D

Edited by mraki
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Gleda li neko još uvek AHS?

Krenula nova 10. sezona i čujem samo reči hvale…

Ja sam zadnji put gledao 4. čini mi se, ali možda bi mi opet prijalo nešto lagano i zabavno poput treš horora. 
 

Edit: vidim par postova iznad da sam isti filing imao i za 8. sezonu pa se zeznuo… :D

 

Edit2: Ima i neki spin off, AHStories gde je svaka epizoda priča za sebe, poput The Twilight Zone

Edited by mraki
Link to comment
  • 1 year later...

Јбт завршило се ово ладно, могли су да терају још једно десет сезона шта им тешко.

 

Престао сам и периодично да пратим од оних неких зајебанција са Ниганом ал ухватих на тв-у сад ових последњих пар епизода и морам да приметим да је.. и даље бесмислено срање.

 

Такође видех да поред оних пар постојећих спинофова планирају још пар комда, од којих је један са Риком и оном његовом црнкињом самурајком како се зваше већ, и то су најавили последњим кадровима серије а други је пази сад са преподобним Ниганом и Меги који ће да рокају зомбије по Менхетну.. тако да све у свему ипак се нећемо тако лако отарасити овога.

Link to comment

pa niko te ne bije po ušima da gledaš :happy:

- sve dok je serija u vrhu popularnosti među populacijom 18-49 u usa snimaće se i dalje, sada su samo izdvojili najpopularnije likove iz ove serije, derila, megi, negana, rika i mišone i prebacili ih u zombi menhetn, dead city se već snima i biće emitovana počevši od naredne godine...

- ovako su se elegantno rešili dečijih likova i vidno omatorelih likova poput kerol ili kralja, a kako su oni bili među popularnijim likovima ljubitelji serije bi bili verovatno besni da su ih ubili u zadnjoj epizodi i tako ih penzionisali :D

Link to comment

То јесте ал шта ћу кад сам био знатижељан да видим колико далеко су добацили у зајебавању масе :D

 

Ово са зомби Менхетном већ звучи као шлаг на торти свих досадашњих глупости.

Link to comment
  • 1 year later...

Odgledao prvu epizodu Rik&Mišon spinoff. Za sad je dobro, valjda jer ima samo 6 epizoda pa ne mogu da prave filer epizode o tome kako idu da nađu motokultivator ili filter za vodu.

 

Negan&Megi vs Hrvati u Njujorku ću gledati samo ako ovo gore ne useru do kraja.

 

Deryl does France me baš nikako ne tangira. Kao neki dan fiction.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...