Jump to content
IGNORED

HR i real estate agenti


noskich

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 11/3/2011 at 8:19 AM, MancMellow said:

 Ja pričam kao laik, ali negde početkom iduće godine okačiću tu PhD disertaciju ovde (rađenu od strane psihologa) sa sve intervjuima vršenim po većim srpskim firmama i agencijama, ali pošto mi je dobra prijateljica i pošto sam imao uvid u materijal u nastajanju mogu da kažem samo da sam bio frapiran, iako znam da u Srbiji mogu sve da očekujem. pa, počeo sam da pričam o HR zato što stoji u naslovu teme :)

 

On 1/25/2018 at 1:42 PM, pacey defender said:

MM, el moze onaj doktorski rad da se negde procita?

 

+ 3

Link to comment
  • 2 years later...

Kako HR sjebava posao.

Glavonja odluči da promeni odnos broja radnika u front i back office-u u korist fronta. Preliće ljude iz beka u front i pošalje HR da intervjuiše sve ljude u beku da vidi ko žudi za razvitkom karijere i promenom. Ja sam se baš napričao, malo i lupetao...razgovor je više psihološko-motivacione prirode nego o tome šta radim. I onda ona da bi obavila zadatak izabere ljude za premeštaj i naravno da izabere sve dobre i ako njih premestiš upropastićeš službu. I onda se naši šefovi ubijaju od objašnjavanja da to tako ne može, ali neku žrtvu moraju da prilože tako da su juče 1 premestili u lajv konferens kolu. Danas se već spominje mobing...užasan kraj jedne užasne godine...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...