Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

okej, najiskrenije, nisam star wars buff (volim, relativno..) ali ovo je najzaboravljiviji od svih delova. 

 

sve podredjeno frcitrci&tutnjavi. i kao sto ste vec ovde pisali, bez ikakvog pokusaja za razvoj price/narativa. i jos protkano sladunjavo-otrcanim kliseima. ne znam da li je doseglo ni pola filma, vec sam gledala na sat. 

 

u proslom su bar predeli bili prelepi (dune na pocetku) pa i trud da se razvije prica i unese nova, savremenija perspektiva kroz uvodjenje novih likova. i bolji tempo, ne toliko histerican. 

 

elem, kada ga budu prikazali/reprizirali na tv-u, okrecem kanal. 

Edited by roksi
Link to comment

Niti je ovaj film toliko sranje niti su prvi SW neka veličanstvenost, sve pliva u okvirima očekivanog. Jedino je ona sredina viška. 

Meni su i stari SW bili plitka zabava, kao i ovaj. Ima dosta pow-pow, fajta, krljanja, solidno snimljeno, dosta. Ne očekujem da svaki film koji odem da gledam bude The Human Condition. 

Link to comment

kao sto rekoh, nisam sw buff, tako da ni ne polazim s tacke sa koje uvrstavam prethodne sw kao velicanstvene:)) cuj, moguce da mi je promaklo nesto sto bi mi ovaj film ucino gledljivijim, ne tvrdim. buduci da je forum mesto razmena misljenja, mogu jedino da podjem od toga, dakle moje iskustvo istog je da je prilicno losiji od prethodnih. 

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Meni su i stari SW bili plitka zabava, kao i ovaj. Ima dosta pow-pow, fajta, krljanja, solidno snimljeno, dosta. Ne očekujem da svaki film koji odem da gledam bude The Human Condition. 

 

 

Ti si mlad još junače. Put dug pred tobom još je.  :joda mod of:

 

Mi starci :inn: volimo staaari Star Smors čak i zbog mana koje mu se sad  (razložno) pripisuju.

 

Link to comment

Sila, redovi, minihloridijani, pobuna, imperija, vukiji, artuditu, trt mrt. Poštujem uspomene iz djetinjstva, ali ovo su ipak dječiji ripofovi prastarih motiva. No, meni je i ova nova Imperija uzvraća udarac bila dobra zabava, šta sad, nisam ja kritikovao :D 

Link to comment

Meni je vrlo je genuine momenat kad Palpatin urla i cereka se POOOWAAAH POWAAAAH UNLIMITED POWAAAAAAH MWHAHAHAHAHAHAHAHA, i kad se gađa s Jodom sedištima u senatu.

edit: a taj duel koji je trebao da bude kruna svega je 15 uzaludno potrošenih minuta. Predug, preforsiran, i sa ekstremno glupim krajem.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
20 minutes ago, teacher said:

Osveta Sita dobar film, lol. Pa jbt

 

Ako se izuzme Christiansenova drvena gluma koja je ocaj i uobicajene nelogicnosti koje postoje u svakom SW filmu, da sasvim je ok film. Svakako bolji od ovih novih govana koje izbacuju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...