Jump to content
IGNORED

Temple of Megacar


Gonzo

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hattori

    26

  • Conspirator

    26

  • Buck Naked

    8

  • Feindouno

    5

megacar! :lol:pre neki dan:-gospodjo, mora da ustanete u 6, popijete 3 case mlake vode, i u radite 4 skleka, na 1 ruci i prolazi vam stitna zlezda...danas: - koje je boje bela sveca? - errrrrr... :unsure: bele? - bravo! odgovor je tacan! ozdravice vam sin! pitanje jeste bilo malo tesko ali moze da se odgovori ako se dobro razmisli...ludak. :lol:

Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
? Оно о чему се већ неко време прича, сада је и званично. Снима се документарни филм о Милану Радоњићу, таротологу из Србије! Прва клапа пада 1. маја ове године, а снимање ће трајати два пуна месеца. Том приликом, снимаће се на много локација, међу којима издвајамо места као што су Ђавоља Варош, Косово и Метохија, Беч, Париз и Лондон. О овом јединственом документарцу и његовим ауторима ће бити још доста речи, а прве информације о томе, увек ћете моћи прочитати на Милановом званичном сајту http://tarotmilan.com.
? Премијера филма о Милану Радоњићу ?ТАРОТ СРБИЈА? заказана за октобар ове године. Одмах након премијере, филм можете погледати у биоскопима широм Србије.
Milan je 100% našao menadžera. :D
Link to comment

Sa njegovog foruma:

Od septembra pokrecem novu grupu ucenika. Nije fora da pogodis sta ce da se desi, to ti mogu objasniti za 6 meseci svakodnevnog rada, nego je fora uci u spil. SPIL JE ZIV. Mozes videti sta Tarot radi preko virtuelnog medija. Ja tu nisam bitan.
Evo ja se prvi javljam za septembar! Ako moze Zelim da se usavrsim u svakom mogucem smislu jer mi stvarno dobro ide! Samo reci gde i kada tacno i tuj sam.
Vazi.Kad pocne nov mesec da raste posle jesenje ravnodnevnice, a to je 29.9. u 4.12 ujutru pocinje skola. Nije zezanje, nema veze sa emisijama. U emisijama radim prakticnu magiju, hipnozu i animaciju, sto je jako tesko. Radi se u prirodi, povezivanje sa kosmickim silama. Do tad citaj Corpus Hermeticum. Pozdrav.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...