Jump to content
IGNORED

volite li 90te?


kim_philby

Recommended Posts

Zona sumraka je rulala. Ja sam to donosio u osnovnu skolu redovno. Znam da je izlazilo tacno na dan kada smo imali neki dvocas likovnog ili neceg tako bezveznog pa se moglo citati a posle je kruzilo po odeljenju. Barem jednom u 3 mesecu su najavljivali smak sveta a na zadnjoj strani uvek isla neka horor prica. Secam se neke istinite price o celavim satanistima koji voze crni mercedes najnovije generacije sa registracijama 666-999 i obrnutim krstom okacenim na onom ogledalu sto visi na shoferki i kidnapuju devojke koje se vracaju iz crkve. Pa onda prica o matorcu iz neke selendre koji je pojebao sve zivo i mrtvo uz pomoc krila shish-misha, burme od pokojnika i charobnih reci. Pogleda ribu kroz to dvoje i kaze carobne reci i svaka bude njegova.Trece oko je smaralo jer su drvili o svetskoj politici, raju i pola strana je cinio neki shugavi horoskop. Nista vukodlaci, vampiri i ljubavni napici.

Link to comment
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Quince

    13

  • kim_philby

    11

  • Miralem

    9

  • halloween

    6

da pojasnim: trebaju mi naslovi koji su mogli u nekom ludilu pisati o izlozbi eksibicija nacionalnog pomirenja (sta je kemp?) odrzanoj 1994. godine u legatu colakovic a idejno koncipiranoj od strane isidore bjelice & nebojse pajkica.inace nastavite i o trecem oku. meni je super zabavno. ponovo radi NBS pa je moguce zavaljen u citaonici gustirati periodiku iz tog vremena.
trece oko jos uvek izlazi :Dbas cu da kupim da vidim o cemu sada pisu Edited by kojot
Link to comment
btw, i meni pada na pamet DT, ali on je izlazio od 1996. do 1998.
Do marta 99. ili početka bombardovanja. Onda ide "Ćuruvija prizvao bombe" i likvidacija na vaskrs.
Bio je i neki Ćao
Bila je tu i navijačka verzija "Ćao tifo", kupio sam mislim sva tri broja.
...
Sad nešto gledam, Pol Njumen izgleda bolje od Klunija, Pita i Depa zajedno! :Hail:
Link to comment
Do marta 99. ili početka bombardovanja. Onda ide "Ćuruvija prizvao bombe" i likvidacija na vaskrs.Bila je tu i navijačka verzija "Ćao tifo", kupio sam mislim sva tri broja.Sad nešto gledam, Pol Njumen izgleda bolje od Klunija, Pita i Depa zajedno! :Hail:
Ćao Tifo je više mislim kraj 80iha možda su ipak sva tri broja izašla 1990ne sećam se, starim Edited by assück
Link to comment
meni je izasla fotka u zoni sumraka. beat that!edit: a dao sam i strucni komentar kada je tapi riknuo.
daj nam neki format tog teksta, ziv nisam da vidim kako je ta zavera izgledala?edit8.jpgCasopis-SRPSKA-REC-28-Brojeva_slika_O_824889.jpg Edited by Pera Zeka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...