Jump to content
freakns

Cetvrtfinala

za svako cetvrtfinale po jedno pitanje.....  

84 members have voted

1. 1. Sa kime igramo polufinale

2. 2. Koga Duda ima na avataru?

3. 3. Marin Sedlacek je

• kosarkas
    • trener
      0
    • cinovnik
    • kosarkaski trener
    • trenirani cinovnik
    • cinovnik kosarkasa
    • ne razumem

Recommended Posts

freakns

cetvrtfinale NO1:Govna vs Tegijev neprijatelj no1sreda, 14. Septembar, 17h CETcetvrtfinale NO2:Bo i Pera vs Valanciunas i Lamonicasreda, 14. Septembar, 20h CETcetvrtfinale NO3:European Republic of Senegal vs Former Macedonian Republic of Greececetvrtak, 15. Septembar, 17h CETpobednici NO1 i NO2 se sastaju u nebitnom polufinalu. pobednik NO3 ce biti porazeni u polufinalu sa Srbijom.porazeni NO1 i NO2 medjusobno racunaju ko ce na kvalifikacije za OI. porazeni NO3 sa Rusima razigrava za kvafilifikacioni turnir za OIsvi mecevi se igraju u Zalgiris Areni koja prima nesto preko 15K gledalaca:800px-File_%C5%BDalgiris_Arena_interior_18_Aug_2011_2.jpg_.jpgdanas je slobodan dan inace, jebo ga ko ga i izmisli... a meni na poslu ne daju da spavam, kao da niko u jebenoj drzavi nije gledao Djokovica do boga pitaj koliko ujutru angry.gif

Jean-Luc Picard

Napokon jedan mudar i smislen pool sa topicom... 'ste videli šta gledanje Đokovića do 4 izjutra učini od čoveka :)

Krampa
cetvrtfinale NO2:Bo i Pera vs Valanciunas i Lamonicasreda, 14. Septembar, 20h CET
bice 1 ruzno jebanje pravde veeras. sva nepravda svijeta ce se orusiti na makedonce. vec mi se povraca od sudjenja i kradje :isuse:

DarkAttraktor
Jbt, sto ja volim da citam ovog coveka :D Folklorno zivopisno, sto rekose onomad za Velju-Selju.

misko maric
Zašto se ovaj čovek prži da bude... kolumnista? dobar, duhovit pisac? bloger? Što prosto ne piše o košarci, što može i da ima nekog smisla (pitam, ne tvrdim; ja se u to ne razumem).U ovo drugo - lepo pisanje - pomalo se razumem i potpisujem da je ovo jedan od najvećih kolumnističko-blogerskih neukusa koje sam video. Ako bi mu to neko javio, bilo bi dobro.

lo zingaro

Ko izgubi od igraca u ovakvim dresovima, ne treba vise nikad da ucestvuje na medjunarodnim takmicenjima. :isuse:%7B469FD1A2-52CF-4816-B9B3-2DBB68FC18FF%7Dflexible.jpg

April

Smorili ste sa neduhovitim pulovima

Jean-Luc Picard
Jbt, sto ja volim da citam ovog coveka :D Folklorno zivopisno, sto rekose onomad za Velju-Selju.
+ zilion... "Sok od cijeđenog brontosaurusa".... hahahahaah padoh sa stolice :)

Mauci

Meni je bio najbolji provincijski urlik :lol:

Idioteque
Zašto se ovaj čovek prži da bude... kolumnista? dobar, duhovit pisac? bloger? Što prosto ne piše o košarci, što može i da ima nekog smisla (pitam, ne tvrdim; ja se u to ne razumem).U ovo drugo - lepo pisanje - pomalo se razumem i potpisujem da je ovo jedan od najvećih kolumnističko-blogerskih neukusa koje sam video. Ako bi mu to neko javio, bilo bi dobro.
Hoćeš molim te da mi linkuješ neki po tebi dobar i duhovit sportski blog?Pošto ja ovako ubog jako volim da čitam Edina i mislim da je najveće osveženje u toj oblasti u poslednjih 20 godina. Možda ja samo do sada nisam naleteo na bolje od Edina, pa te molim da me prosvetliš?
Meni je bio najbolji provincijski urlik :lol:
"Peeeesak!" Suze mi krenule! Edited by Idioteque

hazard

meni je najjace ono za hotel u varsavi

Calavera

Meni kako bi Saras razigrao i frizider!

freakns
Možda ja samo do sada nisam naleteo na bolje od Edina, pa te molim da me prosvetliš?
pa to kada ne citas Tegija! angry.gif a najbolje u tekstu:
Rusi su statistički najbolja odbrana Eurobasketa mada je realno to Francuska jer su Rusi statistiku nabijali protiv Fidžija, Kostarike, LIberije i ko-je-sve-već igrao u njihovoj grupi

Guest
This topic is now closed to further replies.