Jump to content
Fins fleet

Srbija - Turska

86 members have voted

1. 1. Ko je bolji?

2. 2. Srbija na OI?

Recommended Posts

hattori

samo polako...post-127-128203820326.jpgevo mene, eto vas...

SNARC
GrbTrans-50546-1-2_420x0.jpgKakva crna Kikinda..Vrscani su to imali prvi :P Elem..imam neki nezgodan osecaj da ce nas i Turci drati..koliko samo iscekivanja i nadanja da ce nam tulumbari ove godine doci na rupu,tolika nadanja i ocekivanja iz zemlje..sve to mora da ostavi trag uz dodatni koji su ostavile predjasnje tekme..ne ocekujem nista dobro ali se nekako vise ni ne jedim :unsure:

steins

pobediće Turci... <_< iliti

..ne ocekujem nista dobro ali se nekako vise ni ne jedim

red star forever

Ono sto me brine je sto su prethodne tri utakmice otkrile sve nase slabosti i mane. Pa ko dosad nije znao - zna sad. Imam utisak da smo u napadu procitani..E, sad, koliko Turci to znaju da iskoriste - ne znam.

1n54jd3r

Petorka Markovic-Teo-Bjelica-Macvan-Krle...pa kom obojci Tom and Jerry...I still believe ;)Mi moramo da ostvarimo prednost u skoku i u raciu asist/TO

Psihodelija

bjelica svoje minute u odbrani skoro perfektno odradjuje a i u napadu ima one njegove pozitivne ispade™.skroz je neiskoriscen, ali duda vec zna zasto je to tako, verovatno je nedovoljno oporavljen za iole ozbiljniju rolu.ovu pricu vrtimo vec par godina, ali kod njega postoji ogromna rezerva koja preti™ da ostane neiskoriscena.zauvek.to da smo u napadu procitani je bezvezarija.teodosic je necitljiv™ tip igraca, a krstic moze biti nezaustavljiv.savan moze kvalitetno prekosutra a sa keseljem i tepicem sta nam bog da.na kraju se dolazi do one najgore frazetine, da je sve u nasim rukama.ako budu imali stav koji je ova ekipa uvek imala, do utakmice sa litvanijom, nece biti nikakvih problema.i da se odmah ogradim, ne mislim da bi mi pobedili litvaniju i spaniju sa tim stavom™ (nismo tu ucinili ni u finalu 2009. ili u mecu za bronzu 2010), ali danas sigurno ne bi palamudili o sansama turske.

Boza_zvani_Pub
073CAF82ED310599AF3CF6_Large.jpgjuba.jpg?lang=lat Edited by Boza_zvani_Pub

misko maric

Nisam optimista.Znači dobijamo.

April
bjelica svoje minute u odbrani skoro perfektno odradjuje a i u napadu ima one njegove pozitivne ispade™.skroz je neiskoriscen, ali duda vec zna zasto je to tako, verovatno je nedovoljno oporavljen za iole ozbiljniju rolu.ovu pricu vrtimo vec par godina, ali kod njega postoji ogromna rezerva koja preti™ da ostane neiskoriscena.zauvek.
I ne vidim zasto mu povremeno ne daju da prenese loptu i organizuje umesto Tea. Ako T bude opet igrao 35 minuta, takvu koncepciju bi procitao i Joke.

kim_philby

pobeda na guzove. cuvamo se za blamazu protivu cuda sa vardara.

Cane Vukic Prebranac

Стјераћемо Турке у буљуке! 81-70

Jose Raul Capablanca

18 razlike za nas

Joe D

Jebemliga, ni ja nisam optimista. Kao da smo upali u bunar posle poraza od Francuske. Mi protiv ovih Turaka definitivno mozemo da postavimo dovoljno dobru odbranu, a i nas napad njima ne odgovara jer oni bolje brane unutrasnju igru i prodor od perimetra. Ali mi delujemo da nemamo ni malo energije.

Jose Raul Capablanca

Uostalom, ako ne budemo svaki pokušaj pika branili sekiricom po Ašiku, onda nismo normalni... samo da pazimo oko da mu ne povredimo

Dziber

razbijanje 69-65, prvi kvoter 12-9, teo se vraca iz filipenko mouda i prelama

Guest
This topic is now closed to further replies.