Jump to content
hazard

Grupa E

Recommended Posts

Giggsy
Kreten koji odredjuje programsu semu rts-a ne smatra da su utakmice Nemacka - Spanija i Turska - Francuska dovoljno atraktivne za prenosenje. :Hail:
Nemoj tako, bice snimak ove prve. Potrudili se ljudi <_<

goofs

Jel navijamo za Francuze i Dirka?

freakns
Jel navijamo za Francuze i Dirka?
za Dirka uvek, protiv Spanije i Turske uvek, i na kraju Francuska-Litva mi svejedno :D

Feindouno

Za Dirka, Francusku, Srbiju, Kanadu, Venecuelu, Argentinu i Dominikansku republiku.

steins

ima li kakav potok za BHT pošto nit HRT nit RTS ne prenose ništa...:(

Feindouno

Pretpostavljam da ce biti na balkansportu. U najgorem slucaju ce kojotovati one Makedonce pa mozes da ih komentarises i nerviras mandinga :lol:

hazard
Za Dirka, Francusku, Srbiju, Kanadu, Venecuelu, Argentinu i Dominikansku republiku.
Kako su jadnici iz Kanade dospeli na tvoju listu? Oni su, ono, bas kosarkaski luzeri...mozda iz sazaljenja? :D

Feindouno

Cuj sazaljenje, cuj jadnici, cuj luzeri... pa dobili su drugu naaću ekipu na turniru. Odgovor je veoma jednostavan:giant-get-together-9.jpg

Tinman

Kakav srecan sticaj oklnosti te hvatam BHT samo zato sto u ovom stanu nemam kablovsku, no nesrecan je sticaj okolnosti da danas imam 3 rodjendana na koja trebam ici.

hazard

razboli se!

1n54jd3r

Danas ce Teo da poludi kao onomad protiv Slovenije...znaci ima da ih izdominira tokom citave tekme

Scouser

i ja imam takav osećaj :)

Jose Raul Capablanca
Danas ce Teo da poludi kao onomad protiv Slovenije...znaci ima da ih izdominira tokom citave tekme
I ja se nadam, posebno protiv Jasikevičijusa...

Giggsy

Spanija-Nemackahttp://www.balkansport.info/channel-7/1058175-balkansport-7-a.html

Feindouno

Kčovjek jedini pruza otpor za sad, Pau je potpuno neutralisao Dirka

Guest
This topic is now closed to further replies.