Jump to content
Fins fleet

Srbija - Letonija

53 members have voted

1. 1. Da li ce se Srbija muciti sa Letonijom?

• Nece
      22
    • Hoce pomalo
      16
    • Pisu se bodovi
      8
    • Da li ce se Letonija muciti sa Srbijom?
      7
  2. 2. Da li Tepic i Macvan mogu da ponove partije kao protiv Italije?

• Da
      32
    • Moze samo Milenko
      4
    • Moze samo Macvan
      9
    • Ne
      8

Recommended Posts

Fins fleet

Danas opet u 14:15, majke im ga Litvanske.

goofs

Prosim za jednog kojota kada dodje odgovarajuce vreme za to

Jose Raul Capablanca

Očekujem skroz drugačiju tekmu, možda ćemo opet teško steći prednost, ali kad je steknemo, mislim da je to - to.Verovatno će ovaj put neko drugi iskočiti, mogli bi to da budu Rašić i Savan, koji ne mogu lošije od onog juče. Takođe očekujem da isprobamo našeg flastera Pauna na Blumsu, mada može i Stefan da isproba tu ulogu.Interesantno je da su Letonci juče imali kontrolu skoka i na kraju 30-29 u skokovima, protiv Francuske koju smatram izuzetno jakom reprezentacijom, kada je taj aspekt u pitanju. Videćemo kako će to izgledati danas, pošto je skok jedan od naših najvećih problema (iako je juče bio solidan).

Milogled Bluff
Danas opet u 14:15, majke im ga Litvanske.
Poserem se u usta obilno onome ko je smislio ovakvu satnicu. Podarili mu bogovi sve bolesti ovoga sveta, ukljucujuci kugu, lepru i akne vulgaris.

Jean-Luc Picard
Poserem se u usta obilno onome ko je smislio ovakvu satnicu. Podarili mu bogovi sve bolesti ovoga sveta, ukljucujuci kugu, lepru i akne vulgaris.
+ zilijun angry.gif

Fins fleet
Takođe očekujem da isprobamo našeg flastera Pauna na Blumsu, mada može i Stefan da isproba tu ulogu.
Ako su juce Belinelija ustopovali, valjda ce danas uspeti ovog lika. Ne mogu da zamislim scenario u kojem nam utrpava 30, uz svo postovanje prema Francuzima.Kontrola skoka jeste ono sto i mene najvise plasi, videcemo kako ce biti protiv reprezentacije sa ozbiljnijom unutrasnjom igrom. No mislim da bi tek Nemci tu mogli da predstavljaju pravu prepreku.

Jose Raul Capablanca

U uštopavanju Belinija su nam malo pomogli i Galinari i Branjani, al dobro :DSlažem se sa tobom, zato i kažem da bi od početka pustio Pauna da mu sedne na galvu...

Drug Chabor
Ja takođe serem i na IT u mojoj firmi koji je onemogućio sve kojote ovog sveta na mojoj "radnoj stanici". Edited by Drug Chabor

keitel
Na šta bi to ličilo da je kojim slučajem kao prvenstvo u fudbalu, gdje su tri utakmice dnevno pa ponekad stigneš zapravo i da pogledaš neki meč.Nego, sa ovakvim nakaradnim sistemom od 24 reprezentacije satnica nije mogla biti bolja. Zamisli recimo da smo sinoć igrali od 8 a onda danas u dva popodne.

nautilus
Ja takođe serem i na IT u mojoj firmi koji je onemogućio sve kojote ovog sveta na mojoj "radnoj stanici".
ultra surf?

Zli Gli

Nama dzabalebarosima je ovo super termin, taman po sistemu plaza-tekma-plaza.

Joe D

a gde je teretanica u toj jednacini?

Milogled Bluff

Sad je leto na izmaku, nema vise Konjarice pa ni teretanice

hattori
Nama dzabalebarosima je ovo super termin, taman po sistemu plaza-tekma-plaza.
+1
a gde je teretanica u toj jednacini?
tu je...tekma-tekma-teretanica

Guest
This topic is now closed to further replies.