Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Lithuania 2011 fantasy

Recommended Posts

dare...
ma taj dio mi je jasan, nejasno je kako ce se kretati cijene, odnosno ako neki igrac koji kosta 40 kredita razvali prvu fazu sa 20 poena u prosjeku, hoce li njegova cijena skociti samo jednom za 15% na 46 ili ce skakati nakon svakog od pet kola i kostati pred drugu fazu nekih 75 (lupam) kredita?
Svaku tekmu po 15%npr. To mi je nekako normalno. Na primer ako Nissim igra 30min po tekmi i delje po 15-20, onda je normalno da mu posle prve faze cena naraste do 60-70I obrnuto...To mi deluje normalno,A onda posle prve faze prepakujemo timove, onako djuture sa onima što su ostali u takmičenju...

Timmi

i ja sam mislio da je tako, ali nije precizirano u pravilima. sad je specificna situacija, jer se cijena mijenja iz kola u kolo, a izmjene se vrse tek nakon pet meceva.

Fins fleet

Da li ce se cene kretati po principu ponude i potraznje, ili ih odredjuju organizatori sajta?

Timmi

cijene se krecu tako sto se prosjecni ucinak pomnozi sa cetiri, pri cemu se cijena izmedju kola ne moze promijeniti za vise od 15%. znaci, ako neko razvali sa 25 poena i kosta 40 on ce nakon prvog kola kostati 46, a ako nakon drugog i dalje ima prosjek veci od cijene, ona ce rasti na 53 (otprilike), sve dok se cijena i index pomnozen sa cetiri ne ujednace.

Fins fleet

A, hvala. :)Napravih svih 5 timova. Resio sam da uzmem te proklete nagrade. :D

Apollo Creed

Džaba igrate-dobijam ovo. :P Imam Simona, Pero(a) Antica i Slavkana u timu. cool.gif

dare...

Draper + Galinariili Parker + Dašić

Kayser

Uzmi sine sva cheTIri nej se baci ...

Greek Freak

Od danas popodne krece i V. Selektor na B92http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=08&dd=29&nav_id=538110

Greek Freak

Izas'o selektor malopre, ima par bitnih (po meni glupavih) izmena:Najbitnija je razlika u broju igrača; umesto dosadašnjih 5, birate po 12 igrača, s obzirom na neverovatno veliki broj učesnika šampionata Evrope – 24 reprezentacije sa 288 košarkaša. Dodatna mogućnost koju imate je formiranje više timova: ukidamo ograničenje koje smo do sada imali, i po kojem je jedan igrač imao pravo na jednu ekipu, već ćete moći da kao i u ostalim našim Fantasy igrama sastavite onoliko timova koliko želite. Vodafak?! Zar nije ranije bilo ograniceno na 2 ekipe po ucesniku, ne na jednu? Ovo sa neogranicenim brojem timova je totalna glupost... :isuse:

Moća

Evo krecem da sastavljam tim na VS dajte neke predloge neke jeftine koji bi mogli da iznenade.

Have_Fun

Je l` se boduje svih 12 igraca, ili samo prvih 5, pa u slucaju da se neko povredi iz petorke, uskace neko od igraca "slobodnog izbora"?

Timmi

sta ti mislis, ima li smisla da imas 5 igraca i 7 zamjena? iace, vs je kardinalan, recimo bavcic kosta 70, a teletovic 60 :lol:

Have_Fun

Po ovim novim pravilima, nista mi nema smisla, zato i pitam :)znaci mogu da uzmem 6 igraca od po 100 poena, i ostalih 6 od po 20

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this