Jump to content
Sign in to follow this  
teacher

Grupa D

Recommended Posts

kobni zelaya
Ukrajina je u kvalifikacijama dva puta ubjedljivo izgubila od Makedonije, jednom od Bosne i Madjarske. Zavrsili sa 3 pobjede od kojih je jedna protiv VB koja je bila potpuno nezainteresovana jer su se vec plasirali.Gruzija i Belgija su igrale u istoj grupi, Belgija kuci dobila 10 razlike, u gostima 23. U odlucujucoj utakmici Belgijanci su dobili Poljsku sa sve Gortatom i Lampeom.Na tome temeljim prognozu :) + sam gledao Belgiju i Ukrajinu na pripremama, Belgijanci djeluju dosta ozbiljnije.
Istina sve što kažeš. Sad, Ukrajinci su u međuvremenu dobili ovog Amera koji će im doneti dosta poena spolja, a Belgija je bez Ervela, što će im dosta otežati borbu s ukrajinskim mesištem (Fesenko, Pečerov, Liščuk), koje će Fratelo sigurno umeti da upotrebi. Ali, naravno šanse Belgije svakako nisu male.

Feindouno
Istina sve što kažeš. Sad, Ukrajinci su u međuvremenu dobili ovog Amera koji će im doneti dosta poena spolja, a Belgija je bez Ervela, što će im dosta otežati borbu s ukrajinskim mesištem (Fesenko, Pečerov, Liščuk), koje će Fratelo sigurno umeti da upotrebi. Ali, naravno šanse Belgije svakako nisu male.
Pecerov i Liscuk su mi bas sisice od igraca, kao recimo Pero Antic i Gecevski, bekovi suteri zarobljeni u tijelu centra. Mrzim takve igrace. Jaci jesu nego u kvalifikacijama ali opet su po meni slabiji od Belgije a vjerovatno i Gruzije.Odigrao sam prolaz Belgije, oni su postavljeni kao najveci autsajderi u grupi (1.9 na Gruziju, 3 na Bugarsku :isuse:, 4 na Ukrajinu i 6 na Belgiju sto je potpuna idiotarija.Vidjecemo, vec sutra tj danas ce se dosta znati posto na startu igraju Gruzija i Belgija.

tchedo

Baš je simpatična ova Gruzija (ili ti Sakartvelo)...došlo nekih 2000 njihovih navijača u Klaipedu, a i igraju baš lepu košarku u prvoj utakmici protiv Belgije...blista Giorgi Tsintsadze iako statistički zasad ništa posebno (upalio trojku sa 8 metara, odigrao sjajan alley-oop sa Šermadinijem, dobro razigrava ekipu...mada i Pačulija, Markoišvili i ostali nisu loši..Nije mi jasno kako oni sa takim igračima nisu uspeli ranije da se probiju na neko prvenstvo...sigurno ću pored ex-juge navijati i za njih u nastavku prvenstva..

Feindouno

Razguzi Gruzija ove idiote :isuse:

Otto Katz

Ajmo Gruzini!! Gazi vafle!

Feindouno

vidi ovog :unsure:

kobni zelaya
Odigrao sam prolaz Belgije,
Mrka kapa.

Feindouno

Jbg, raspad

Feindouno

Slovenija :lol:

Yoda

3 razlike za Bugare, 3:20 do kraja

Giggsy

Izvukose se nekako

Milogled Bluff

Kakav su Slovenci raspad. Ni jednu akciju nisu odigrali za 40 minuta

Giggsy

Kakav su raspad uopste ove dve grupe. Sad se jos bolje vidi kad su krenule utakmice

Mauci

Utakmica Slovenija-Bugarska je bila nesto kao Tunis-Iran na SP u fudbalu, jezivo odvratna. Neverovatno mi je bilo gledati kako ne mogu razbiti bugarsku zonu, strasno.

Töölönlahti
Navijam ovde za Gruziju.
Razguzi Gruzija ove idiote :isuse:
cool.gifKokoškov ftw.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this